Понеділок, 24 Червня

Віктор Винник і “МЕРІ” презентували мультиплікаційний кліп на львівську пісню

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Віктор Винник і «МЕРІ» презентують несподіване відео на пісню «Теплий дощ».

Ніхто не може сказати, скільки років виповнилося невмирущому галицькому шлягеру «Теплий дощ». Цю пісню зазвичай виконують на різноманітних забавах. Але фронтмен групи «МЕРІ» Віктор Винник якось вирішив, що пісня може бути цікавою і у поп-роковому виконанні. Відтак музиканти записали свою версію. Про це інформує coma.in.ua.

Трек увійшов до четвертого альбому гурту «Я з України», а на живих виступах користується неабиякою популярністю. Знімати відео на цю річ команда не планувала, але тут як завжди втрутився «його величність Випадок».

Віктор познайомився з молодою художницею-мультиплікатором Тетяною Ясінчук. І коли побачив її роботи, одразу запропонував співпрацю.

Тетяна працює в жанрі пластилінової анімації і є автором багатьох мультфільмів, її роботи неодноразово були відзначені на різних фестивалях.
Ідея сюжету належить саме їй. За задумом чоловік мокне під дощем і мріє про кохання, а навколо вирує життя.

«Відео вийшло напрочуд зворушливим, усі пластилінові герої зіграли свої ролі відмінно. Завжди хотів мати такий кліп у своєму творчому доробку. Він не схожий на попередні роботи і чудово передає настрій пісні», – зізнався Віктор Винник.

«Колись наш добрий знайомий Сергій Паньків в народі більше знаний як “Сірко”, написав пісню “Теплий дощ”. Мені дуже сподобалось його виконання настільки просте і наївно-правильне, що коли слухаєш цю пісню здається, що ти разом з її героєм стоїш під дощем у бальоновому плащі…І оскільки часи такі, що з усіх сторін новини переважно погані, мені захотілось заспівати просту і зрозумілу пісню. І з дозволу Сергія ми записали “Теплий дощ” у своєму викладі. До слова пісня вже давно пішла в народ і живе своїм життям, а це для автора найбільший комплімент», – пише МЕРІ під своїм аудіотреком на Ютубі.