Середа, 22 Травня

Вік – не перешкода. Як 23-річний юнак став керівником зручного маркету

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Давно існує міф про те, що у молодому віці стати керівником – не реально. Більшість стверджує, що юному керівнику бракуватиме досвіду та ентузіазму. Однак це легко спростовує 23-річний Степан Шведов, який вже вісім місяців працює керуючим магазину «Сім23» на вул. Степана Бандери, 17 у Львові. Хлопець розкрив секрети, завдяки яким, у такому молодому віці йому вдалося зробити успішну кар’єру.

Степан прийшов на роботу у компанію в 2017 році. Тоді хлопцю було лише 20. І зізнається, що у «Сім23» його привела доля: «Я народився 23.07. Дата майже як назва нашої мережі. Тому напевно я мав тут працювати».

Спершу він був звичайним касиром. Між іншим, роботу хлопець поєднував з навчанням в університеті. «Коли прийшов в магазин – досвіду майже ще не мав. Але важко не було зовсім: встигав працювати за гнучким графіком та відвідувати пари», – згадує Степан.

За деякий час він став заступником керуючого магазину, а 1 квітня 2019 року й сам почав керувати маркетом. Сьогодні під керівництвом Степана Шведова 10 молодих людей, середній вік яких – 20-21 рік.

«У нас працівники поєднують навчання і роботу. Для студента – це ідеальний варіант. Ходиш і на пари, і на роботу – ми складаємо індивідуальні графіки для наших працівників, які навчаються. Мені здається, це в рази краще, аніж сидіти в гуртожитку та бити байдики. Можна прийти на хорошу роботу та здобути досвід в продажах», – каже Степан.

Насправді історії успішного кар’єрного росту для молодих працівників у «Сім23» давно не є новиною. Степан ділиться, що зараз у його маркеті працює 20-річна дівчина, яка вже займає посаду заступника керуючого. А в перспективі має теж керувати магазином.

«Наша мережа розвивається досить швидко, а тому стати керівником може кожен, не залежно від віку. Якщо буде бажання, то це хороше місце, де можна добитися значних вершин», – каже Степан.

Кредо Степана – досягти ще більшого успіху, ніж зараз є. Також має маленьку мрію – купити автівку: сподівається, що це вдасться зробити завдяки його теперішній роботі.

У «Сім23» наголошують, що кожен співробітник – це цінний елемент екосистеми компанії. Та додають, що прагнуть, аби всі працівники почували себе комфортно та знали, що мережа зручних маркетів підтримує прагнення розвиватись та надає можливість кар’єрного росту.

Детальніше ознайомитися із вакансіями мережі магазинів «Сім23» можна тут. Більше інформації про магазини «Сім23» тут: sim23.ua