Понеділок, 24 Червня

Відпочинок на свіжому повітрі: їдемо на нову рекреаційну зону відпочинку на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В рамках послаблення карантинних заходів викликаних запобіганням поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19 розпочинає діяти рекреаційна зона відпочинку на садибі Приполонинного лісництва в селі Мита Сколівського району. Це 20 кілометрів від Коростова і 120 від Львова.

З садиби лісництва бере початок туристичний загально-оглядовий маршрут на Росохацькі полонини протяжністю 15 км знаходиться гора Високий Верх на якій збудована церква Св. Пророка Іллі, що вважається найвищою точкою православ’я України 1176 метрів над рівнем моря. З вершини відкривається чудові краєвиди, у підніжжя гори джерело питної води.

По маршруту Росохацьких полонин – унікальна лучна рослинність, арніка гірська рідкісна, лілія лісова, билинець довгорогий, любка дволиста які зараз цвітуть і буяють.

На садибі лісництва розміщені 2 стави де можна порибалити, а при потребі розбити і встановити намет.
Для послуг відвідувачів пропонують велику альтанку на 30 чоловік та дві менші по 10 чоловік з столами, лавками та мангалами.

Втому після походу можна зняти напоєм з свіжо зібраної меліси та гісопу які зростають на садибі лісництва або чаєм з різнотрав’я.

Для романтиків пропонують полежати на свіжо зібраному сіні під оборогом. Рекреаційна зона працює з 9 ранку до 5 вечора.

Перелік платних послуг та ціни розміщені на офіційному сайті парку.

Контактні телефони: 067-701-57-53 Олексій Павлович