Понеділок, 4 Березня

Відомий блогер зі Львова записав інтерв’ю з кандидатами на мера Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Дiмa Maлєєв, айтішник родом зi Львова, останні два роки проживає у Kaлiфoрнiї, США. Він веде свій блог на YouTube, де розповідає про подорожі та свої будні IT-шника в Америці. Діма сам російськомовний, але вирішив вести канал українською і вже набрав понад 40 000 підписників!

І ось настав той час. Другий тур виборів у Львові не за горами і повстає питання за кого голосувати: за чинного мера Андрія Садового, який на посаді вже 14 років, чи колишнього голову ОДА Олега Синютку.

На каналі Діми Малєєва несподівано вийшло нетипове для його каналу відео. Це півторагодинне інтерв’ю з обома кандидатами на очільника Львівської ОТГ. Записи зроблені в різні дні, але все склеєно до купи та гарно змонтовано, тому дивиться на одному диханні. Запитання задавались фактично однакові кожному з кандидатів.

Як потрапили в політику, у яких соцмережах сидить їхня аудиторія, хто веде їхні сторінки, за що відповідає мерія, а за що обласна адміністрація, чи є між кандидатами конфлікт, про хаотичні забудови, транспортний колапс, які 5 проблем на першому місці, що хочуть вирішити, про інвестиції в місто, про їхню команду, досягнення і чому за них варто голосувати?

Також про найпопулярніші меми з їх участю, про плани на майбутнє та інші скромні питання.

Не забудьте прийти на вибори голови мера Львова (Львівської ОТГ) вже 22 листопада!