П’ятниця, 19 Квітня

«Велика Львівська Зрада»: квартири у Львові по 900$ за добу (неправда)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Шок! Квартири у Львові по 6500€ на місяць! 900$ за добу! (Ні).

«Зажерливі западенці! Наживаються на чужій біді…» – думаю так кажуть ті, хто натрапляє на черговий скрін з якогось сайту, де виділена захмарна ціна на житло. І цей скрін дуже активно репостять у соцмережах.

А ви перевірили чи це правда? Хтось додумався зайти на сайт оголошень? Якщо ви справді знайшли таку квартиру, то зателефонувати? Розпитати чому така ціна?

Дайте вгадаю… відповідь буде НІ.

Я розумію, що я працюю в медіа, і перевіряти інформацію – це вже звичка, але у такий складний час, рекомендую мислити критично всім.

Отже, я зайшла на 4 найпопулярніші дошки оголошень: ОЛХ, Booking, Flatfy від Лун та Аirbnb. І…о Боже! Що я там побачила!

Квартири і по 4 тис грн на місяць (бабця стайл), і по 10 тис (щоб ви знали квартира з євроремонтом у Львові спокійно коштувала 600$ у довоєнний час, тому 400$ за хату, це вже зі знижкою).

Подобово ціни коливаються від 17-23$ за ніч.

Лише вдумайтеся, у місті з перших днів цілодобово працюють волонтери, центри для біженців. Школи, садочки, готелі – все перетворилося на безкоштовний притулок. Ніхто нікого не змушує працювати чи чистити картоплю на обід.

Ресторани безкоштовно привозять смачнющі вечері. У центрі можна поїсти безплатно чи не у кожному кафе.

Львів’яни віддають свій одяг. Може не Gucci чи Dolce, але як мінімум чистий та випрасований, як то прийнято на Галичині.

Чимало людей віддало свої квартири, кімнати, одяг, їжу – безкоштовно. Чому про них ніхто не говорить? Чому нам легше повірити в зраду? Невже, коли приходиш в гості, і яка б чиста хата не була, все одно треба знайти, де насрано?

Любі друзі, я вас благаю – не ведіться на провокації. Не читайте дурні пости типу «українці ненавидітимуть українців», не репостіть зраду, там де її нема.

Можливо є спекулянти, які хотіли б нажитися на біді. Всюди є крапля дьогтю в бочці меду. І я точно не буду стверджувати, що галичани святі, але однозначно НЕ демони!

Посіяти між нами ворожнечу – основна ціль ворога. Тому я прошу, не підведіть. Давайте вигравати у цій війні.

Джерело