П’ятниця, 27 Січня

Вампірська історія: The Hardkiss показали темну сторону любові в містичному кліпі “Жива”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Популярний український гурт The Hardkiss представив перший сингл майбутнього альбому, який побачить світ у 2021 році. – “Жива”, а також відразу ж і кліп на нього. Відзначимо, що в новій відеороботі солістка Юлія Саніна, яка раніше захопила ідеальною фігурою в купальнику, постала в досить незвичному образі вампірши.

Відео з’явилося на офіційному YouTube-каналі групи і це — “темна” історія про кохання, ненависть і жіноче переродження.

“Кожен раз, коли я проїжджав по Гаванському мосту, башта елеватора захоплювала мою уяву. Готичні образи наповнювали мою голову, але я не знав, хто з українських артистів зміг би стати героєм цих похмурих оповідань, — ділиться режисер кліпу Mitti Misura. — П’ять років я жив з цими картинками, поки одного вечора не зустрівся з Юлею і Валом. Ми відразу зрозуміли, що це буде вампірська історія. Історія-метафора про чоловіка і жінку, яку захоплює пристрасть і робить такою небезпечною. Але вона інша, вона шукає і знаходить тепло в собі. Вона змінюється”.

Зйомки кліпу проходили наприкінці серпня на трьох локаціях у Києві: іподром,
Київмлин і Русанівська набережна. Бачення режисера про ідеальну вампіршу в образах втілила Олена Богданова.

Фото: кадр з кліпу The Hardkiss “Жива” (прес-служба)

“У цій роботі для нас було багато чого вперше. Наприклад, чорні лінзи на все око на 20 годин зйомок. Кров в кадрі у The Hardkiss з’явилася вперше. Розумію, що комусь історія здасться похмурою, але вампіри без крові — це точно не наше “кіно”. Ми настільки “загралися” з містикою, що в самому фіналі зйомок — сталося ЧП. Піротехніка підвела і на мені спалахнула сукня. Але, дякую, все добре, я Жива”, — розповідає Юлія Саніна.

За кілька годин кліп набрав більше 50 тисяч переглядів і безліч захоплених коментарів від користувачів мережі. За 3 доби кліп переглянули 430 000 разів.