Вівторок, 28 Листопада

В Україні запустили нову соціальну мережу для бізнесу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Україні запущено онлайн-сервіс, що являє собою платформу для підприємців, де можна знайти експертів для малого та середнього бізнесу, фінансування бінесу, консалтингову, технічну підтримку тощо.

Платформу Merezha презентували під час міжнародної конференції з діджитал-трансформації консалтингового бізнесу — «Merezha.Loading».

Нова платформа дозволить підприємцям знаходити «своїх» консультантів. Вона запущена у рамках ініціативи Європейського Союзу «EU4Business» за підтримки ЄБРР.

“Як сформувати довіру між малим та середнім бізнесом та консультантами? А якщо створити аналог “Тіндеру” для бізнесу? За кілька хвилин підприємець переглядає десяток відеопрезентацій експертів та підписується на тих, хто йому подобається”, – розповів про ідею платформи Віктор Шкурба, креативний директор ISD Group, яка створювала проект.

“Проведений за участю ЄБРР глибинний аналіз потреб ринку та приклад інших онлайн-ресурсів, що допомагають підприємництву в Україні, кристалізували необхідність створення інноваційної онлайн-платформи послуг для бізнесу Merezha. Merezha має стати простором для взаємодії основних гравців ринку та ефективним інструментом для побудови культури ведення бізнесу. Розробка концепту, тестування та вдосконалення елементів платформи проходили при активному залученні її майбутніх учасників”, – зазначається на сайті платформи.

У майбутньому онлайн платформа Merezha планує відкрити доступ до даних про стан малого і середнього бізнесу в Україні, сформувати культуру ведення бізнесу, збільшити кількість перевірених, надійних експертів і підвищити загальний рівень консалтингу.