Понеділок, 24 Червня

В мережі набирає популярності унікальне відео про Карпати з висоти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В мережі набирає популярності 35-хвилинний відеоролик з Українських Карпат, де показані наймальовничіші місця, найвищі та найпейзажніші гірські вершини, найвисокогірніші озера, водоспади та рідкісні представники карпатської фауни. Загалом автор захопив близько 40 різних локацій!

Так добре відома всім природа Ісландії, Норвегії чи Альп, і так мало світ знає про Карпати. Та й серед нас, українців, так багато тих, які ніколи не бували у рідних горах. Або були, але все з чим у них асоціюються Карпати можуть порахувати на пальцях однієї руки. Бувалих мандрівників вразять кадри з висоти та незвичних для ока ракурсів.

“Такого відео в мережі немає!”, – пише автор ролику, Любомир Плахотнюк. Тим паче цей міні-фільм розмістили у роздільній якості 4К, що справді додає атмосферності на пристроях, які підтримують дане розширення.

Саме відсутність якісного та повноцінно відео про Українські Карпати й спонукала на його створення такого фільму. Сотні кілометрів піших маршрутів було пройдено, щоб зняти всю цю неповторну красу. З рюкзаком за спиною та дроном у повітрі. Ви не повірите, але все це – Карпатські гори, Україна.

Карпати варті того, щоб світ їх побачив і здивувався, а ми цінували й пишались !