Вівторок, 16 Квітня

Український гурт зняв містичний кліп в замку на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український тріп-хоп гурт Mari Cheba презентував новий кліп на пісню “З тобою”, який відзняли у Підгорецькому замку, пише Радіо Максимум.

Ролі у кліпі виконали учасники гурту – солістка Марія Чеба та гітарист Денис Рильков. Режисером відео став фотограф Андрій Корінь.

“Минулого року ми з режисером Андрієм побували в Підгорецькому замку. Надихнулися цим місцем і його непростою історією. Цей кліп розкриє глядачам дух Підгорецького замку та приверне увагу до його збереження. Скоро стартує наш краудфандинг на “Спільнокошті” – щоб відкрити цей музей для міжнародної спільноти”, – відзначила виконавиця.

Для виготовлення відео була використана техніка stop-motion, у якій в рухоме зображення склали 15 тисяч кадрів. Для зйомок в Підгірці зі Львівської національної галереї мистецтв повернули колекцію замкових експонатів.

Інтер’єр Підгорецького загадковий, містичний. У нього є свій біль, своя інтенція. Так і всі ми розкриваємось в стосунках, пізнаючи себе. Наші бажання, темні сторони, які ми так старанно приховували від суспільства викриває любов. Окрім замку, задіяний ще один важливий елемент – музей. Саме там зберігаються експонати замку, його душа – картини, інтер’єр, зброя. Сьогодні замок пустий і тільки в кліпі його колекція поєдналась в одному просторі з героями, – розповідає Марія.