Україномовна пісня перетнула позначку 40 млн переглядів на YouTube

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Україномовна пісня вперше отримала 40 млн переглядів на відеохостингу YouTube, що є абсолютним рекордом для україномовного сегмента сервісу.

Піснею-рекордсменкою стала робота української групи Kazka “Плакала”. Від моменту завантаження, 17 травня 2018 року, станом на 11 вересня 2018 року, її прослухали понад 40,1 млн разів. І це, на хвильку, навіть не кліп, а звичайне аудіо.

Тим не менш, композиція змогла обігнати пісні «SuperSTAR» від LOBODA (34,8 млн), і кліп групи «Врємя і стєкло» на пісню «E,boy» (33,9 млн).

“Радісно від того, що в Україні з’являються нові якісні виконавці, яких люди слухають не через квоти, але при цьому сумно, що зняти свій кліп, який би конкурував з російськомовної попсою, їм вже не по кишені. Ось де знадобився б який-небудь грант від держави, але його немає…”- прокоментував на своїй сторінці в Facebook український блогер і журналіст Денис Казанський.

Впродовж останніх 17 тижнів хіт впевнено тримає лідерство українського чарту кліпів YouTube. Шлях до вершини цього відео (яке насправді є не кліпом, а official audio) був таким:

1 тиждень — 59-е місце
2 тиждень — 6-е місце
3 тиждень — 4-е місце

4 тиждень — 2-е місце
5 тиждень — 3-е місце
6 – 17 тиждень — 1-е місце

Найближчим “конкурентом” треку є композиція українського поп-гурту DZIDZIO “Я і Сара”, яка на даний момент має понад 21,9 млн переглядів і, до слова, була завантажена на YouTube 4 роки тому.

Нагадаємо, відеохостинг YouTube з 10 травня розширив свої музичні чарти на 44 країни, в це число ввійшла і Україна.

До слова, розігруємо квитки на концерт гурту KAZKA у Львові на нашій сторінці в Instagram. Деталі за посиланням: https://www.instagram.com/lviv1256/

KAZKA — музичний гурт із Києва, який грає в стилі experimental pop з елементами електро-фольку. «Відкриття року 2017» за версією музичної премії YUNA, «Дебют року 2017» за версією музичного видання Karabas Live, «Нові імена» за версією музичної премії «Золота Жар-Птиця», «Краща пісня поп-гурту» («Свята») та «Кращий дебют» за версією радіостанції Країна ФМ.

Всі пісні гурт виконує виключно українською мовою.

У 2014 році вокалістка гурту Олександра Заріцька брала участь у шоу Голос Країни-4.

У 2017 році гурт взяв участь у кастингу шоу Х-фактор-8 з авторською піснею «Свята». Тренером гурту на проекті став Андрій Данилко. За підсумками глядацького голосування гурт покинув шоу в 5 ефірі.

Share.