Вівторок, 27 Вересня

Український бренд випустив колекцію хустин Казки родини Примаченко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український бренд OLIZ представив нову колекцію хустин Казки родини Примаченко. Дивовижні, неповторні картини з казковими звірями, фантастичними квітами, делікатними сюжетами вийшли на хустинах з італійського шовку твіл.

Картини пані Марії, її сина Федора та онука Івана наче отримали нове життя, опинившись на шовку. Яскравість та багатокольоровість робіт, оригінальність змісту створюють окремий світ! Кожну картину можна роздивлятись годинами, занурюючись в деталі, які стимулюють фантазію та уяву.

Впізнаваний стиль родини Примаченко відомий далеко за межами нашої країни. Марія, Федір та Іван є найяскравішими представниками напрямку наївного мистецтва в Україні.

До колекції увійшли картини Федора Примаченко «У вишневому садочку…», «Лісова пісня», «Чарівна квітка», «Солов‘їна пісня»; «Ця звірина сама собі на умі. Дуже хитру вдачу має» Івана Примаченко та «Бичок гуляє» від пані Марії Примаченко.

Лісова пісня

У вишневому садочку

Чарівна квітка

Солов’їна пісня

Команда OLIZ радісно- схвильована можливістю доторкнутись до чарівних казок, створених талановитою родиною Примаченко, та познайомити з ними всіх, хто цікавиться мистецтвом та модою.

Всі хустки супроводжуються спеціальним сертифікатом про автентичність зображень.

Придбати хустки можливо за посиланням: https://oliz.com.ua/uk/pc/kazki-sim-primachenko

Сторінка у Фейсбуці.

До речі, раніше бренд випустив колекцію хусток з цитатами Ліни Костенко, а також серію з роботами відомих українських художників.

Share.