Молода українська співачка випустила пісню на поезію Ліни Костенко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ROXOLANA — молода українська співачка Роксолана Сирота з Києва про яку ми, напевно, почуємо ще не раз.

Артистка дебютувала з піснею “Очима” — для першого треку вона вибрала поезію Ліни Костенко «Очима ти сказав мені: люблю».

Ця прем’єра стала початком великого арт-проєкту UkraineIs, який об’єднає сучасну музику і українську поезію, а невдовзі ROXOLANA представить мініальбом на основі поезії українських авторів.

«Музикою я займалася від самого дитинства, — каже ROXOLANA. — Тому я добре знаю, наскільки пластична українська поезія і як цікаво вона може звучати разом з музикою. Ідея записати окремий мініальбом на слова відомих поетів була у мене давно, але реалізувати її «допоміг» карантин — я просто закрилася в студії і багато експериментувала з музикою і словами. Так і народився трек «Очима» на слова Ліни Костенко».

«Я хочу показати, що українська поезія може звучати класно і сучасно, незалежно від того, коли вона була створена, — продовжує ROXOLANA. — Крім того, я сама все життя спілкуюся українською мовою і хочу, щоб українська молодь не лише говорила, але й співала рідною мовою, незалежно від того, реп це чи лірична балада».

Share.