П’ятниця, 27 Січня

Українська співачка Христина Соловій вразила кавером на хіт ”Океан Ельзи”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська співачка Христина Соловій записала кавер на пісню “Холодно”, хіт гурту “Океан Ельзи”, який став саундтреком до історичного фільму “Крути 1918”.

Трек пізніше був опублікований на офіційному YouTube-каналі виконавиці, де отримав масу позитивних відгуків від її слухачів. Як відзначили деякі з них, Соловій вдалося вдихнути в пісню Святослава Вакарчука нове життя, пише Obozrevatel.

“Ідея записати нову версію “Холодно” виникла у режисера фільму ще на етапі створення сценарію, і він відразу запропонував для виконання цієї пісні Христину Соловій. Результатом ми залишилися дуже задоволені, і пісня в новій інтерпретації посилила драматургію ключової сцени фільму”, – розповів продюсер картини Андрій Корнієнко.

Трек встигли прослухати понад 6 тис. користувачів відеохостингу. Під записом зібралися хвалебні коментарі. Виконання співачки назвали щирим, а сам кавер – гідним та якісним.

Нагадаємо, 7 лютого в національний прокат вийшов український історичний фільм-екшн режисера Олексія Шапарєва «Крути 1918».

Христина Соловій представила раніше новий кліп на пісню “Стежечка”, яка теж стала саундтреком до фільму.

“Пісню “Стежечка” я написала на текст улюбленого Івана Франка – видатного поборника української соборності. Пісня написана більше п’яти років тому, а текст – у минулому столітті. Це трепетно і хвилююче, що у День соборності України вони зійшлись в одному часопросторі і стали супроводом фільму “Крути 1918”, – поділилася Христина Соловій.