Четвер, 18 Квітня

Українська співачка alyona alyona випустила нову пісню “Коли ховають молодих”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська реперша alyona alyona, яка випустила кліп на пісню “Буллінг”, презентувала нову композицію “Коли ховають молодих”. За словами виконавиці, ця пісня про тих, чиє життя обірвалося надто рано.

Як розповіла співачка, до неї звернувся режисер Руслан Горовий і запропонував написати трек, присвячений пам’яті 15-річного Данила Дідика, який загинув внаслідок теракту у Харкові.

Трагедія сталась 22 лютого 2015 року, коли у центрі Харкова відзначали роковини Революції Гідності. Під час ходи Данило Дідік був у числі активістів, які “тримали у колоні периметр”: хлопці охороняли людей всередині, бо поліцейського кордону було замало. На чолі колони вибухнув боєприпас, який забрав життя чотирьох людей. Наймолодшим з них був 15-річний Данило Дідік. Наразі його іменем називають турніри та школи, а відомі музиканти створили проєкт у пам’ять про героїчного українського підлітка. Долучилась і реперка Alyona Alyona.

alyona alyona зазначила, що згадала, як багато в своєму житті вона бачила втрат та похоронів. І найболючіші серед них – похорони молоді.

“Трек “Коли ховають молодих” – це “ода пам’яті” всім юнакам та юначкам, чиї смерті мені довелося пережити та про які мені довелося дізнатися. Це найстрашніше та найтяжче, що може бачити світ. Ця пісня – згадках про всіх, чиє життя обірвалося надто рано”, – додала вона.

Нагадаємо, раніше Джамала і alyona alyona презентували кліп і пісню “Забирай”. Трек присвячений темі хейту в соцмережах. Так, за словами Джамали, артисти часто піддаються критиці. Підписники чекають відповіді на свої коментарі, а коли не отримують зворотного зв’язку, починають проявляти негатив.