У мережі з’явився онлайн-пазл української космічної ракети “Циклон”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У конструкторському бюро “Південне” пропонують розважитись під час карантину складанням онлайн-пазлу української космічної ракети “Циклон”. Гра підійде і дітям, і дорослим.

“Мабуть найважче обмеження пересування переносять наші любі дітки, які звикли до активного способу життя. З іншого боку карантин – вдалий шанс дізнатися чогось нового і самовдосконалитися. Та звичайно є вдосталь часу і на розваги, і на ігри. Чим ще зайнятись, якщо всі мультики вже знаєш на пам’ять і розрядився смартфон? Пропонуємо вирішити стару добру головоломку – зібрати онлайн пазл «Циклон-4М». Ми впевнені, що це буде цікаво не тільки дітям, а й дорослим”, – йдеться у повідомленні.

Розробники зізнались, що самі під час перевірки роботи пазлу так захопилися, що і не помітили, як промайнув час. Їхній рекорд – 5 хвилин 32 секунди. Чи зможе хтось швидше?

Нумо до змагання! https://www.jigsawplanet.com

Довідково про Циклон-4М

«Циклон-4» — проєкт українського космічного ракетного комплексу (КРК), до якого входить ракета-носій (РН) «Циклон-4» і наземний комплекс, що забезпечує проведення на космодромі робіт із підготовки та запуску РН і корисного навантаження (КН).

Ракета-носій Циклон-4М – це двоступенева ракета-носій середнього класу для виведення космічних апаратів на низькі навколоземні орбіти.

Ракета-носій Циклон-4М поєднує технології ядерних ракет серії Р-36 та космічних ракет серії РН «Зеніт». Прототипом ракети є бойова міжконтинентальна балістична ракета Р-36орб.

Всі космічні ракети серії РН Циклон (РН Циклон-2, РН Циклон-3, РН Циклон-4, РН Циклон-4М) це радянська ядерна ракета серії Р-36.

У космічній ракеті РН Циклон-4М (на відміну від всіх інших ракет серії Р-36,та їх наступні модифікації куди відноситься і РН Циклон) ДП КБ «Південне» вперше застосувало екологічно чистий перший ступінь від мирної ракети РН Зеніт — в якій паливо: гас, а окислювач:рідкий кисень.

Share.