Субота, 15 Червня

У Львові створили мультфільм до свята Преображення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівські аніматори створили мультфільм про одне з найбільших християнських свят – Преображення або Спаса, яке відзначають 19 серпня. Про це інформує ZAXID.NET.

«Ця серія поведе вас стежками історії найпахучішого, теплого і такого соковитого свята, як Преображення Господнє або, як кажуть у народі, Яблучний Спас. Одне з найбільших українських свят, яке оточене не однією історією і легендою, про які ми вам і розповімо», – йдеться в описі мультфільму.

Як повідомляє студія «Арт-Відео», до збірки анімованих казок про найбільші свята «Святкове намисто» увійшли 13 мультфільмів, створених у класичному стилі. На її Ютуб-каналі можна переглянути мультфільми про Трійцю, Вознесіння, Водохреща та Воскресіння.

Кожну казку презентують відомі артисти, актори чи письменники. Зокрема, до перегляду «Преображення» запрошує телеведучий Юрій Горбунов.

Зазначається, що «Арт-Відео» – львівська анімаційна компанія, яка більше 10 років створює мультфільми про традиції, побут, легенди, історію і духовний світ українського народу.