П’ятниця, 19 Липня

У Європу на автобусі: напрямки і ціни

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Поїхати у країни Євросоюзу з України можна не тільки поїздом чи літаком. Існує чимала кількість автоперевізників. Тому варіантів і маршрутів автобусів маса, і ціни на них варіюються.

Журналісти сайту спробували проаналізувати бюджетні варіанти автобусної подорожі в Європу.

Вказуємо найнижчі ціни, які пропонують на різних майданчиках, але зауважте, що вищі там теж є. Також брали до уваги прямі рейси, хоча на деякі маршрути таких не знайшли. Якщо користатися транзитними маршрутами – можна значно зекономити, але для мандрівника-початківця спершу це доволі складно. Крім того, існують акційні пропозиції, але для цього варто постійно моніторити ресурс і відслідковувати такі акції.

Усі напрямки і ціни на автобуси з України до Європи

Сервіс busfor.ua

Пропонують автобусні рейси у Польщу – Варшаву, Краків, Вроцлав, Познань, а також – у Вільнюс (Литва), Прагу (Чехія), Братиславу (Словаччина), Варну і Софію (Болгарія), Ригу (Латвія).

Відправлення – з автостанцій Києва, Львова, Одеси, Харкова. Але багато рейсів не щоденні. До того ж, якщо купувати квиток заздалегідь – можна натрапити на акційну пропозицію і зекономити від 20% вартості квитка.

Сервіс “Євролінії”

Пропонує маршрути у 36 країн світу з Києва. Але регулярні рейси є далеко не у всі міста, тому варто заздалегідь перевірити, чи є квитки на заплановану вами дату.

Щодо цін – у Варшаву, наприклад, квиток коштує від 600 гривень. Є і більш складні рейси, наприклад, у Лондон з пересадкою у Варшаві – 3900 грн, у Брюссель з пересадками у Вільнюсі та Дюссельдорфі – 3350 грн.

Сервіс Ecolines

Тут, зокрема, ми відшукали найдешевші квитки у Ригу (з Києва, Львова, Одеси і Харкова). Зі столиці, зокрема, подорож до Риги вам обійдеться у 1430 гривень.

Сервіс WIZ-TRANS

Ця компанія пропонує, наприклад, рейси у Будапешт з 10 українських міст, серед яких Житомир (за 1500 грн), Рівне (за 1450 грн). Є також рейси з Полтави до Варшави за 900 гривень, у Познань за 1150 гривень.

Зауважимо, що наша публікація не претендує на звання найточнішої. Бо насправді автобусних пропозицій для поїздок у міста Європи досить багато. Тому — шукайте, знаходьте і мандруйте з задоволенням.

Автор: Яніна Ткачук