Середа, 28 Лютого

Творці “Сторожової застави” зніматимуть фільм “Захар Беркут”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Команда першого українського фентезі “Сторожова Застава”, яке нині б’є рекорди у вітчизняному кінопрокаті, розпочала підготовку до зйомок нового фільму “Захар Беркут”, за мотивами однойменної повісті Івана Франка.

Метою поїздки став пошук мальовничих пейзажів, де згодом розпочнеться робота над стрічкою, йдеться на фейсбук-сторінці фільму.

Команда майбутньої стрічки у рідному селі Івана Франка Нагуєвичі

Команда відвідала село Нагуєвичі, де народився і працював над повістю “Захар Беркут” Іван Франко.

Режисером стрічки є Ахтем Сеітаблаєв, продюсер Єгор Олесов, сценарист Ярослав Войцешек, оператор-постановник Юрій Король, художник-постановник Влад Одуденко.

Як йдеться у повідомленні на сторінці майбутньої стрічки у Фейсбук, імовірно, деякі сцени зніматимуть у наскельній фортеці Тустань, де також проходили зйомки нашумілого українського фентезі “Сторожова Застава”.

Як повідомляло раніше УНН, Державне агентство України з питань кіно підтримало зйомку історичного фільму за повістю Івана Франка “Захар Беркут” українським режисером Ахтемом Сеітаблаєвим.

“Для мене ця історія цінна, насамперед, тим, що вона розповідає про людську гідність, про готовність до самопожертви. Звичайно, мені б хотілося, щоб в першу чергу наш фільм був адресований молодому поколінню”, – говорить Ахтем Сеітаблаєв.

Зйомки стрічки плануються на 2018 рік та, за попередніми даними, її бюджет становитиме 75 млн грн, з яких 30 млн грн – державна підтримка. Для порівняння, бюджет “Сторожової застави” склав 40 млн гривень.