Цитати на всі випадки життя

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

1. Невдача — це просто можливість почати знову, але вже більш розумно.

© Генрі Форд

2. Якщо проблему можна вирішити, не варто про неї турбуватися. Якщо проблема нерозв’язна, турбуватися про неї безглуздо.
© Далай Лама

3. Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитину через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок.
© Воррен Баффет

4. Раз в житті фортуна стукає у двері кожної людини, але людина в цей час нерідко сидить у найближчому барі і жодного стуку не чує.
© Марк Твен

5. Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху — знову пробувати ще один раз.
© Томас Едісон

6. Особисто я люблю суницю з вершками, але риба чомусь вважає за краще черв’яків. Ось чому, коли я йду на риболовлю, я думаю не про те, що люблю я, а про те, що любить риба.
© Дейл Карнеґі

7. Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перше ніж заснути: «Що я зробив?».
© Піфагор

8. Бідолашний, невдаха, нещасливий і нездоровий це той, хто часто використовує слово «завтра».
© Роберт Кійосакі

9. Старші люди завжди радять молодим заощаджувати гроші. Це погана порада. Не збираєте п’ятаки. Вкладайте у себе. Я в житті не заощадив жодного долара, доки не досяг сорока років.
© Генрі Форд

10. Я цього хочу. Значить, це буде.
© Генрі Форд

11. Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють.
© Томас Едісон

12. Важка праця — це скупчення легких справ, які ви не зробили, коли мали їх зробити.
© Джон Максвелл

13. Раніше я казав: “Я сподіваюся що все зміниться”. Потім я зрозумів, що існує єдиний спосіб, щоб все змінилося — змінитися собі самому.
© Джим Рон

14. Урок, який я засвоїв і якому дотримуюся все життя, полягав у тому, що треба намагатися, і намагатися, і знову намагатися — але ніколи не здаватися!
© Річард Бренсон

Share.