Понеділок, 15 Квітня

Райський куточок для відпочинку на Закарпатті: серед скель та біля річки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кілька років тому на Виноградівщині (Закарпаття) з’явився новий готельно-розважальний комплекс “Чорна гора”. За цей досить невеликий проміжок часу він став улюбленим місцем для відпочинку не тільки місцевих, але й відпочивальників з усієї України та іноземців.

На території комплексу є озеро, глибина якого близько 8 метрів. Розташоване воно між скелястими горами. Поряд – ліс, багато дерев та відома річка Тиса. Тому це куточок так часто відвідувачі називають райським.

На березі озера є чимало альтанок – 26 маленьких, в яких зможе розміститися компанія до 12 осіб); 2 середні – до 20 осіб; та одна велика, яка вміщує до 40-50 осіб. Біля кожної дерев’яної альтанки є мангал для самостійного приготування улюблених м‘ясних та овечевих страв. Також біля озера розташовані лежаки та парасольки.

Ресторан та бенкетна зала. У “Чорній горі” працює два ресторани – менший, який може одночасно обслуговувати до 40 гостей, та великий – до 120 чоловік. Тут готують закарпатські страви, страви української національної кухні, а також – європейські. Ресторани можна бронювати повністю під будь-яку урочисту подію.

Царська лазня. До послуг відвідувачів двоповерхова царська лазня, з невеликим басейном та кімнатою відпочинку. Лазня працює з 7 днів на тиждень з 12:00 до 15:00 та з 20:00 до 00:00.

Розваги. Дозвілля у “Чорній горі” – це не лише традиційні водні забави, а і спуски на байдарках, скелелазіння, екскурсії, водні атракціони. Незабаром з’являться і гірські велосипеди. На території комплексу є волейбольний майданчик, дитячий басейн, дитяча гірка та батут.

Віднедавна запустили й роуп-джампінг – стрибки з 40-метрової висоти. Для шанувальників екстремального відпочинку у комплексі також є канатні дорогі – менша та більша.

Готель. На території комплексу діє готель. Тут можна розміститися у люксі, двомісному напівлюксі, а також тримісному, чотиримісному або п’ятимісному стандарті. З вікон готелю – мальовничі природні пейзажі.

Де: Адреса: Виноградів, Урочище Виннички, (4 км. від м. Виноградів).
Ціни: Будні дні 100 грн. Вихідні та святкові дні 150 грн.
Ціни на готельні номери: від 1700 до 3500 грн в залежності від умов та кількості місць (від 2 до 5 осіб).