10 чудес українських глибинок, про які не всі знають

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Наша Батьківщина сповнена прекрасних місць з дивовижними пейзажами. Цілий світ у мініатюрі можна знайти, навіть не залишаючи меж України.

Ми обрали десять унікальних пейзажних куточків нашої країни.

Кар’єр (місцеві кажуть “каньйон”) у Коростишеві, Житомирської області

Маєток Тишкевичів – одна з найукріпленіших фортець Європи. Бердичів, Житомирська область

Водоспад у с. Нирків, Заліщицького району Тернопільської області

Милятинський гейзер у с. Новий Мелятин Буського р-ну, Львівської області. Милятинська вода має постійну температуру 19 градусів за Цельсієм. Вода – цілюща, у ній корисно купатися, можна воду пити

Піраміда роду Закревських в селі Березова Рудка Пирятинського районі Полтавської області

Івахновецькі товтри. Кам`янець-Подільський р-н Хмельницька область

Гніванський костел Св. Юзефа, біля Вінниці. Його будівництво було розпочато ще у 1906 році за проектом Фелікса Ольшанського.

Українське Мертве море. Так називають озеро Лемурійське на Херсонщині. На кожен літр води з Лемурійського озера, припадає на 50 грамів більше солі, ніж на літр води Мертвого моря. Води цього озера пофарбовані в рожевий колір. Херсонська область, неподалік від села Григорівка

Мавринський майдан – не менш загадковий історичний об’єкт, ніж всесвітньо відомий Стоунхендж або геогліфи Наска. Дніпровська область, Павлоградський район, село Межиріч.

Актовський каньйон відомий також як “Каньйон диявола”. Українська мініатюрна версія північноамериканського Гранд-Каньйону знаходиться в Миколаївській області, Вознесенський район.

Джерела: Hotels24.uastyler.rbc.ua.