ТОП-5 серіалів липня, які варто переглянути

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У липні на кіноманів очікують прем’єри серіалів, які зможуть здивувати.

Ще до карантину в Голлівуді відзняли десятки цікавих телепроектів, вихід яких відбудеться у липні 2020 року, пише 24 Канал. Пропонуємо вашій увазі 5 з них.

1. “Нерозкриті таємниці” (Unsolved Mysteries – 1 липня)

Жанр – детектив, містика

Платформа Netflix підготувала для глядачів детективні історії, зібрані в серіал “Нерозкриті таємниці”. В епізодах головні герої будуть розслідувати загадкові зникнення та паранормальні випадки. Серіал неодмінно сподобається любителям хорору і детективів.

2. “Клуб няньок” (The Baby-Sitters Club – 3 липня)

Жанр – сімейний, комедія

Креативні підлітки вирішили започаткувати свій бізнес. П’ятеро подруг відкрили клуб по догляду за дітьми. Однак цей бізнес виявиться не таким простим: героїні повинні будуть долати проблеми дорослих та потраплять не в один курйоз.

3. “Голосок” (Little Voice – 10 липня)

Жанр – драма, комедія

Талановита та харизматична Бесс змалку любила співати і мріяла до 20 років підкорити велику сцену. Однак цей вік настає, а дівчина після творчої паузи тільки може виступати в невеличких клубах і вчити дітей акордам. І, здавалось, шансів втілити свою мрію все менше і менше, але випадок може змінити все життя Бесс.

4. “Дивний новий світ” (Brave New World – 15 липня)

Жанр – фентезі, драма

Для любителів фентезі підготували чудову прем’єру – “Дивний новий світ”. Серіал про далеке майбутнє, коли у Лондоні суспільство поділилось на касти.

5. “Ангел темряви” (The Alienist: Angel of Darkness – 19 липня)

Жанр – драма, детектив

Вийде на екран і продовження серіалу, що вже підкорив світ напруженим сюжетом. У новому сезоні головні герої підуть по сліду нового і не менш жорстокого злочинця.