Понеділок, 15 Серпня

ТОП-5 фільмів “мотиваторів”, які надихнуть вас на нові звершення

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З приходом весни все навколо отримує нове життя. І це стосується не лише природи, але й людей — перші теплі промені дають натхнення та друге дихання, аби досягати нових вершин.

Найкраще це відчуття можуть доповнити легендарні мотиваційні фільми, які немов промовляють до нас із екрану: Не бійся жити! Йди на зустріч своїм мріям! Дій!

1. Заплати іншому (Pay It Forward)

Навіть маленька людина здатна змінити світ, намагається нам показати цей фільм. Маленький семикласник живе у неповній родині, його мати схильна до алкоголізму, навколо будинку купа бездомних та наркоманів, а однолітки у класі не розуміють хлопчика, але це не спиняє його прагнення змінювати світ на краще. Адже він переконаний — отримати добро можна, тільки якщо “платити вперед”, тобто першим почати робити добро людям. Попри негатив, який його оточує, маленький герой не припиняє доводити свою теорію, яка в результаті, все ж знайшла прихильників у різних куточках країни.

2. Промова короля / Король говорить! (The King’s Speech)

Біографічний фільм про британського короля Георга VI, котрий мусив вступати з промовою на радіо, але так боявся публічних виступів, що заїкався і не міг вимовити й слова. Складні навчання, неймовірні зусилля та боротьба зі страхом — герой фільму пройшов через усе це не тільки заради себе, але й заради майбутнього власної країни. Адже коли на тобі лежить така відповідальність — просто не можеш дозволити собі здатись.

3. Стажер (The Intern)

Головний герой вийшов на пенсію, але усвідомив, що відсутність роботи не приносить йому задоволення. Він знаходить оголошення про набір стажерів у інтернет-магазин стильного молодіжного одягу і приходить у новий колектив, де всі спантеличені та не знають, як співпрацювати з колегою, котрий майже на 50 років старший за них усіх. Проте “дідусь” доводить, що він старанний працівник і підкорює всіх співробітників своєю турботою, доброзичливістю та мудрістю. Цей фільм непрозоро натякає: ніколи не пізно!

4. Великі очі (Big Eyes)

У центрі уваги — відома американська родина Кін. Назва обрана не дарма, портрети художниці Маргарет Кім набули світової слави завдяки своїй особливій відмінності — неприродно великі очі у людей, котрі на диво виглядають витончено та казково.

А особливість історії художниці полягає у тому, що вона творила у 50-ті роки 20-го століття і була вимушена продавати свої картини під ім’ям чоловіка, якому у ті часи було набагато простіше досягнути успіху і бути сприйнятим суспільством. Коли Маргарет вирішила розлучитись із чоловіком — вона викрила свій секрет та повернула собі авторство робіт. Фільм слід подивитись усім творчим людям, аби збагнути, як багато у нас сьогодні можливостей для самореалізації.

5. Хористи (Les Choristes)

Непросто спостерігати за життям у школі-інтернаті для складних дітей. Попри їх складні долі та характери і вже не малий в такому віці ряд життєвих помилок, це все ж діти. І замість агресії, покарань та цькування зі сторони працівників закладу, їм потрібні любов, терпіння та віра у кожного з них. Це розуміє вчитель музики, котрий створює хор, аби не лише навчити учнів чомусь новому, але й показати цим дітям, що вони здатні до навчання, у них є таланти і вони не “втрачені”, як їм доводять це усі дорослі. Фільм про те, що тільки беззаперечна віра і любов можуть допомогти дітям робити правильний вибір. Адже мотивація не завжди потрібна лише для особистого розвитку, часто вона нам потрібна, аби поділитись нею з тими, хто цього найбільше потребує.

Ці фільми повинні надати додатковий стимул досягати своїх цілей, тож насолоджуйтесь переглядом, та не забувайте закріпити отримані емоції діями!

Вікторія Смерека спеціально для Lviv1256.com

Share.