ТОП-20 українських пісень, які подарують весняний настрій

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У перші дні березня хочеться особливих емоцій, а у українських музикантів знайдеться чимало пісень, здатних створити по-справжньому весняний настрій.

Пропонуємо вам підбірку надихаючих українських пісень.

1. Джамала, “Подих”

“Не стримуй подих своїх мрій”, – радить Джамала у ліричній пісні і під її музику мрії і справді стають сміливішими.

2. “Один в каное”, “Небо”

Український гурт занурює слухачів у “небесну” медитацією.

3. The Doox, “Три Користі Радості”

Пісня «Три Користі Радості» несе в собі те ж саме сонце, від якого зацвітають рослини, пробуджуються птахи, грають риби, запалюються коханням молоді серця. Існували вірування та обряди, які налаштовували саму природу на швидкий прихід весни, неминучість її перемоги над зимою і на активну участь людини, її волі, слова і діла, у сприянні цьому.
4. Mad Heads, “Весна”

Назва композиції говорить сама за себе –  ноги самі починають танцювати і виводять на вулицю, на пошуки первоцвітів і кохання.

5. Go-A, “Веснянка”

Гурт “Go-A” – київський квартет, що виконує пісні у створеному власноруч музичному стилі “укр-транс”.

Особливостями музики Go-A є сучасні електронні танцювальні біти, драйв рок-гітари, українські народні мотиви та мотиви народів світу, що виконуються на багатьох музичних інструментах – сопілці, бандурі, окаріні, діджеріду, джембе та інших – та яскравий і неперевершений український спів.

6. Pianoboy, “Кохання”

Пісня занурює в особливу атмосферу – фраза “Цей велетенський світ стає такий легкий” на мить припиняє здаватися аж надто далекою метафорою.

7. Onuka, When I met you

Пісня про кохання і внутрішній пошук. Хочеться відкривати блокнот і строчити нові цілі.

8. ТіК, “Ендорфіни”

Жартівлива пісенька про кохання налаштовує на весняний позитив.

9. “Океан Ельзи”, “Майже весна”

Вона настільки відома, що кожен точно чув її хоча б раз у житті.

10. Hardkiss, In Love

Пісня видається гімном звільненої від умовностей пристрасті. Енергія спокуси та кохання здатна миттю пробудити від зимової сплячки.

11. Воплі Відоплясова, “Весна”

Їхня пісня “Весна”, виконана в 1997 році, в першу чергу асоціюється в українців в цієї порою року.

12. Наталія Бучинська “Дівчина-весна”

У 2010 році українців підкорила вірусна пісня “Дівчина-весна” Наталії Бужинської, без якої не обходиться жодний весняний концерт в українських школах.

13. Христина Соловій, “Про весну”

Не надто відома серед поціновувачів української музики пісня від львівської співачки Христини Соловій. “Закрутила нас весна, Розізлилась, що тепер буде сама…”

14. MARUV, “Сонце” 

Скандальна Maruv (Анна Корсун) в 2017 році випустила дебютний альбом «Stories», з якого пісня україномовна «Сонце» (заголовна) очолила топ-чарти провідних радіостанцій. Обов’язково зацініть.

15. ДахаБраха, “Весна”

Це просто якась етнопсиходеліка від ДахиБрахи, яка зазиває весну-красну. Дуже просто, але божевільно гарно.

16. Віка Врадій, “Весна”

Відголоски українського панку далеких 90-х. “Весна, весна, бракує вітамін”, – попереджає вас Сестричка Віка.

17. Кана, “Веснянка”

Експериментальний проект був заснований 2005-го року. Етнічної колоритності репертуару надають тексти, авторами яких є самі музиканти, а також різноманітні народні інструменти. 2012 рік – час виходу першого кліпу на пісню «Веснянка», а за ним і співпраця із командою ЖИВЯКом.

18. Alibi Folk, “VESNYANKA”

«Алібі» — український музичний гурт, до складу якого входять сестри Завальські: Анна й Ангеліна.

19. БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, “Най би вже весна”

Це пісня про наших захисників, про хлопців, які воюють зараз у цій частині великої війни, яка ведеться вже сторіччями проти української держави. Це дяка їм, молитва за них і пісня, яку ми домовились грати завжди. “Най би вже весна” – це, напевно, найважливіша пісня за всю історію у гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”.

20. PATSYKI Z FRANEKA, “#Кайфова”

Культова група PATSYKI Z FRANEKА презентувала новітній “весняний шлягер”. За словами хлопців, це – лірико-драматична історія, що описує почуття мужчини, який настільки закохався в жінку, що встидається зізнатись в цьому собі та їй. Музиканти запевняють, що це пережив кожен з нас, і тут важко не погодитися.

Share.