Понеділок, 26 Лютого

Тест, який точно опише вашу особистість

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Тест Маєрз-Бріґґс створили за часів Другої світової війни для того, щоб допомогти жінкам працевлаштуватися і замінити своїх чоловіків, які загинули на полі битві.

Відповівши на ряд запитань, вони отримували коротку характеристику, на основі якої могли підібрати роботу, максимально відповідну їхнім здібностям. Деякі західні компанії і сьогодні використовують тестування Маєрз-Бріґґс при відборі кандидатів на свої вакансії. Пропонуємо спрощену, коротку версію цього тесту. Усього 4 запитання по 2 варіанти відповіді в кожному — і вуаля! — комбінація букв розповість про ваш тип особистості.

1. Ви абсолютно виснажені, тиждень був довгим і не найвдалішим. Як проведете вихідні? 

  • Зателефоную до друзів, дізнаюся, які в них плани. Чув, відкрився новий ресторан/у прокат вийшла смішна комедія/в пейнтбольному клубі знижки. Потрібно вибратися всім разом. – E
  • Переведу телефон в режим «Не турбувати», залишуся вдома. Увімкну новий епізод улюбленого серіалу, зберу пазл, полежу в ванні з книжкою. – I 

2. Який із двох описів більше підходить вам?

  • Найважливіше для мене те, що відбувається тут і зараз. Я відштовхуюсь від реального стану справ, звертаю увагу на деталі. – S
  • Факти – це нудно. Я люблю мріяти і складати сценарії майбутніх подій. Найбільше охоче покладаюся на інтуїцію, ніж на якісь дані. – N

3. Компанія  конкурент вашого роботодавця  намагається вас переманити. Ви сумніваєтеся: там набагато більше платять, але тут прекрасний колектив та й начальник відділу натякнув, що рекомендує вас керівництву перед відходом на пенсію. Як будете приймати рішення?

  • Вивчу всю доступну інформацію про компанію-конкурента, пораджуся зі знайомим HR-менеджером, намалюю таблицю «за і проти». У таких справах важливо все тверезо оцінити і зважити. – T
  • ​Прислухаюся до власних почуттів і відчуттів. Завжди намагаюся йти  за покликом серця. – F

4. До весілля ваших близьких друзів два тижні. Як справи з підготовкою?

  • Я ще місяць тому вибрала саксофоніста, який виконає попурі з пісень наших шкільних років/зібрала презентацію з фотографій пари з першої миті їхнього знайомства/склала поему/випрасувала костюм/записалася на макіяж і укладку. Вважаю за краще бути у всеозброєнні. – J
  • Навіщо готуватися? Я буду веселитися і насолоджуватися святом, а тост скажу експромтом, від душі. Усе найкраще трапляється спонтанно. – P

А тепер шукайте свій тип особистості за Маєрз-Бріґґс!

ESTJ  управлінець 

Практичний і послідовний, він обожнює порядок у всьому, планувати і займатися організацією. Але найбільше – переконувати тих, які оточують, у своїй правоті і схиляти до власної точки зору. Тверезо дивиться на життя і довіряє насамперед фактам. Відкритий для спілкування, нових знайомств і галасливих компаній. Не забуває піклуватися про близьких і вміє виявляти свою любов.

11% чоловіків, 6% жінок

ENTJ – КОМАНДИР

Для нього життя – боротьба і екстрим. Саме так він пізнає оточення і себе. Сміливий і ризиковий, він легко надихається і починає щось нове. У той же час адекватно оцінює свої здібності — як сильні, так і слабкі сторони. Тонко відчуває тенденції, відкритий для свіжих ідей. Мислить позитивно. Обожнює спорт і все, що з ним пов’язано.

3% чоловіків, 1% жінок

ESFJ – УЧИТЕЛЬ

Прекрасно ладнає з людьми, душа будь-якої компанії. Так само уважний і турботливий, завжди готовий прийти на допомогу, навіть, якщо доведеться пожертвувати власними інтересами заради іншої людини. При цьому у своїх справах дуже самостійний і, як правило, всього досягає без сторонньої допомоги. Від близьких чекає тільки емоційної підтримки.

17% жінок, 8% чоловіків

ESTP – МАРШАЛ 

«Головне не перемога, а участь» – це не про нього. Прагне за всяку ціну досягти своєї мети, навіть, якщо доведеться застосовувати фізичну силу. Дотримується чіткого плану дій, не виносить підпорядкування і компромісів. Природжений боєць, рухливий, але зібраний. Здатний об’єктивно оцінити навіть  стресову ситуацію і дати швидку, точну відповідь.

6% чоловіків, 3% жінок

ENFJ – НАСТАВНИК 

Емоційний, красномовний, з виразною мімікою і розвиненою жестикуляцією. Розуміє і переносить на себе емоції інших людей, уловлює навіть найменшу нещирість. У любові недовірливий і ревнивий. Часто буває готовий до тих чи інших подій, володіючи здатністю передчувати їх заздалегідь.

3% жінок, 2% чоловіків

ENTP – ВИНАХІДНИК 

Генератор ідей, перебуває в безперервному створенні чогось нового. Швидко адаптується в незвичних умовах, з легкістю освоює різні методи роботи. Часто через свою нелюбов до традицій і рутини змінює професійні сфери і хобі, стає новатором і першопрохідцем. Що важливо, здатний не тільки створювати ідею, а й доносити її суть до інших, приймати рішення і втілювати задумане в життя.

4% чоловіків, 2% жінок

ESFP – ПОЛІТИК

Майстерно визначає можливості оточення і нерідко використовує це з метою маніпуляції. У спілкуванні з людьми керується найперше власними інтересами, проте прагне справити на них враження і створити образ непересічної особистості. Обома ногами в теперішній миті, не любить даремно витрачати час. Чекає швидких результатів, не терпить бюрократії і тяганини.

10% жінок, 7% чоловіків

ENFP – ЧЕМПІОН
Енергійний і допитливий, з яскраво вираженим творчим началом. Поєднує в собі риси і екстраверта, і інтроверта, а тому не тільки вміє знаходити спільну мову з людьми, але і добре їх відчуває. Здатний співпереживати і давати слушні поради. Сприймає життя у всьому різноманітті його можливостей, володіє розвиненою фантазією і високим рівнем інтелекту. Дуже гармонійна особистість, здатна зберігати баланс навіть при постійній зміні обставин.

10% жінок, 6% чоловіків

INFP – ЦІЛИТЕЛЬ

Лірик і мрійник, ставить на перше місце внутрішню гармонію, згоду із собою. Більшість роздумів направляє вглиб самого себе, але при цьому здатний інтуїтивно прогнозувати події і добре розбиратися в людях. Любить наряджатися, намагається добре виглядати в будь-яких обставинах. Немає схильності до економії і часто втрачає відчуття часу і реальності того, що відбувається.

5% жінок, 4% чоловіків

ISFP – КОМПОЗИТОР 
Уміє знаходити радість у простих речах, спокійно переносить рутину і одноманітність. Любить відчувати себе потрібним, а тому завжди допомагає іншим людям, проте ніколи не порушує їхній особистий простір. Не переносить конфліктних ситуацій, вміє розсмішити і розважити. Дуже приземлений, практичний, турботливий, ніжний, надійний і вірний супутник. Він сприймає світ таким, яким він є, не намагається керувати і маніпулювати.

10% жінок, 8% чоловіків

INTP – АРХІТЕКТОР

Ерудит і філософ, не любить бурхливого прояву почуттів, прагне до рівного емоційного фону і комфорту. Обережний в прийнятті рішень, любить аналізувати і шукати зв’язки між минулим, сьогоденням і майбутнім. Дуже сприйнятливий до змін і швидше важко їх переносить. Постійно намагається зібрати воєдино всі вступні факти, думки і ідеї, через що нерідко перебуває в напрузі.
5% чоловіків, 2% жінок
INFJ – РАДНИК

Тонко відчуває людей і відносини між ними. Легко визначає настрої і приховані таланти, до нього часто звертаються за порадою. Сам же легко ранимий і важко переносить агресію і брак любові. Його рушійна сила – інтуїція – спрямована не зовні, а всередину. Такі люди не перестають вчитися протягом усього життя, вважаючи саморозвиток одним з основних пріоритетів. Пізнаючи себе, вони допомагають іншим.

2% жінок, 1% чоловіків

INTJ – НАТХНЕННИК 
Має найбагатший внутрішній світ, звідки в основному і черпає свої незвичайні ідеї. Прагне до досконалості, хоче поліпшити всіх і все. Однак у відносинах з людьми відчуває труднощі, часто навмисно віддаляє тих, які оточують, демонструючи незалежність. Вміє розставляти пріоритети, довіряє своїй інтуїції.

3% чоловіків, 1% жінок

ISFJ – ЗАХИСНИК

Не терпить фальші і награність у стосунках, відразу виділяє «чужих» і «своїх». Перших тримає на відстані. Для інших готовий на багато, причому ніколи не просить чогось натомість. Виконавчий, акуратний у словах і вчинках. Добродушний і турботливий, бачить вищу мету в тому, щоб допомагати іншим і робити їх щасливішими.

19% жінок, 8% чоловіків
ISTP – УМІЛЕЦЬ 
Як правило, має технічний склад розуму і любить працювати руками. Не поспішає з прийняттям рішень, впевнений, що краще 7 разів відміряти. Однак завжди вкладається в терміни і пунктуальний за своєю суттю. Пізнає світ через відчуття, його погляд на те, що відбувається, максимально об’єктивний і конкретний. За замовчуванням розташований до інших людей, але відмовляється від спілкування, як тільки відчуває нещирість.

9% чоловіків, 2% жінок

ISTJ – ІНСПЕКТОР 

Вдумливий, глибокий, відповідальний. Викликає довіру, однак сам нічого не приймає на віру, уважно аналізуючи всю інформацію, що надходить. Не зацікавлений в тривалому спілкуванні, воліє ділові контакти тільки на час співпраці. Націлений на кінцевий результат. Любить строгість, порядок, часто педантичний. Не літає в хмарах, знаходиться «тут і зараз». 15% чоловіків, 7% жінок