Понеділок, 15 Квітня

Тарас Цимбалюк: українці не роблять висновків із історії, вони наступають на одні й ті ж граблі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Україні народ не робить висновків із трагічної історії своєї держави, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові. Таку думку в інтерв’ю Obozrevatel висловив український актор й головний герой фільму “Чорний ворон” Тарас Цимбалюк.

За його словами, події, які йому довелося “пережити” у фільмі, і те, що наразі відбувається в Україні (збройний конфлікт на Донбасі, анексія Криму) – паралельні. Історія України немов повторюється через 100 років.

“Звичайно, події, описані у фільмі “Чорний ворон”, паралельні тому, що відбувається в Україні сьогодні. На жаль, люди не роблять жодних висновків із трагічної історії, вони наступають на одні й ті ж граблі, постійно продаються тощо. Це все дуже страшно, але, на жаль, не повчально”, – сказав він.

Цимбалюк зазначив, що в Україні мала кількість людей знає “хворобливу і трагічну” історію нашої країни.

“Як ця земля захищалася усі ці століття, скільки крові було пролито. І все одно ми довіряємо ворогові, робимо одні і ті ж помилки. Ще й між собою не можемо досягти жодних поглядів однодумців, а це зсередини робить нас слабкішими”, – додав актор.

Нагадаємо, український історичний фільм “Чорний ворон” був знятий за мотивами однойменного роману Василя Шкляра. Стрічка відтворює одну з найбільш трагічних сторінок в історії України ‒ боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках.

Сюжет фільму описує історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Одвічна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються в його селі. Саме тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців і власної родини

До слова, Тарас Цимбалюк зіграв головну роль у відомому сучасному українському творі – серіалі “Спіймати Кайдаша”.