Середа, 22 Травня

Святославу Вакарчуку – 43 роки: найактуальніші цитати співака

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні український музикант, лідер культового гурту “Океан Ельзи” святкує день народження. Йому виповнилось 43 роки

Depo.ua зібрав промовисті цитати музиканта за останні роки.

“Досить думати про те, пощастить нам чи ні. Час взяти себе за волосся, як Мюнхгаузен. Коли ми зможемо взяти на себе відповідальність і зміцнитися духом, тоді ми перестанемо брати участь у чужих війнах. Класичне українське «моя хата скраю» призводить до того, що ця хата ніколи не скраю. Тому що приходять до всіх, але залишають у спокої лише тих, хто швидко дає в зуби. Ховати голову в пісок, думати, що “якось владнається” – це не працює в контексті історії

“23 роки безвідповідальності вилились Небесними Сотнями і Тисячами. Наступні 23 ми мусимо прожити так, щоб перед Ними ніколи не було соромно!”

“Кожен день пустих балачок політиків віддаляє нашу перемогу. Кожен день самовідданої злагодженої праці – наближає її. Проста математика…”

“Найголовніший ефект від благодійності та волонтерства-не зібрані гроші,а те,що ми вчимося бути відповідальними. З цього починається країна”

“Кожна велика нація має свої Фермопіли і своїх “трьохсот спартанців”. Для українців -це донецький аеропорт та “кіборги”. Героям Слава!”

“Не можна просто ходити з простягнутою рукою і казати “Нам погано”. По-перше, нам стало погано, тому що ми самі до цього привели. А по-друге, якщо вже сталось, так як сталось, це твоя відповідальність і твоє майбутнє. Ти повинен взяти себе за шкірку, йти вперед і робити щось. Я собі це говорю щодня і говорю кожному українцю”

“Ви подивіться, як суспільство допомагає армії, потерпілим в АТО. Фактично люди почали вчитися тому, що записано в Біблії. “Люби ближнього, як самого себе” – ми тільки зараз почали цьому вчитися. Або “Чини з іншим так, як би ти хотів, щоб чинили з тобою”. Ці заповіді, записані більш як 2 тисячі років тому, в Старому завіті, вони є актуальними для всіх. Їх треба взяти на озброєння. Не треба вигадувати нічого нового”

“У грудні був у Дебальцевому і побачив там наляканих і втомлених людей, які хочуть миру. Незалежно від їхніх поглядів, вони усі хочуть миру – це їх об’єднує. Я сподіваюся, це об’єднає цілу Україну, сподіваюсь, що мир і бажання миру – переможуть”

“Цей непростий час, як не дивно, може стати дуже продуктивним для нового українського мистецтва. На зламі історії завжди хочеться творити…”

В матеріалі використані цитати із “Твіттера” музиканта, його інтерв’ю для Cultprostir.ua, euronews, Ukrainian Chicago