Субота, 20 Квітня

Сучасний український мультсеріал “Пригоди Котигорошка та його друзів”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Надзвичайно кумедні та добрі історій про славетного героя українських казок. Разом зі своїми друзями та балакучим птахом Одутом Котигорошко постійно потрапляє в халепи – то забирається у лігво велетнів, то ловить капосних чортів. І що цікаво – після кожної такої пригоди злі сили отримують заслужене покарання, а добро святкує перемогу…

«Солом’яний бичок»

Солом’яний бичок, який перетворював солому в золото, вкрадений. Котигорошко та його друзі роблять все, щоб врятувати бичка з печери велетня. Але не завжди сила — вірне вирішення проблеми.

«Лісовик»

Це історія про неслухняних дітей, які випустили злого Лісовика зі скрині. Тепер він краде всіх дітей з села і перетворює їх у дерева. Герої роблять все, щоб повернути дітей додому.

«Наречена для Котигорошка»

Чортівка Пекля вирішує вийти заміж за Котигорошка. Герой потрапляє під дію її чаклунства і всі починають готуватися до весілля. Чи зможуть Вернигора, Вернидуб, Крутивус і Одут врятувати друга?

«Помста чорта Хмирі»

Головний чорт Хмиря вирішив помститися Котигорошкові. Для цього він псує життя рідним героя. Котигорошко з друзями намагаються зловити капосника.

Переглянути всі серії підряд:

+ Бонус: «Чарівний горох» — анімаційний фільм 2008 року студії Укранімафільм, режисера — Ярослава Руденко-Шведова. Мультфільм знято за мотивами української народної казки «Котигорошко».

Не забудьте поділитися мультиком з друзями 🙂