Вівторок, 28 Травня

Весільні, вечірні і просто на щодень. 30 розкішних сучасних вишитих суконь

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вишиванка – не лише красиве вбрання, а й символ здоров’я, краси, щасливої долі і родової пам’яті, любові та святковості. А також сильний oбeріг. Саме тому жінки люблять одягати вишиті сукні на знакові події.

Ми зібрали для вас добірку різних суконь, одні з яких можна одягати на прогулянку містом, другі на похід в театр або на побачення, а треті – на власне весілля. Для кожної події знайдеться своя сукня.

30 вишитих суконь для натхнення:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Українська вишивка — один із видів народного декоративного мистецтва українців; орнаментальне або сюжетне зображення на тканині, шкірі, виконане різними ручними або машинними швами; один із найпоширеніших видів ручної праці українських жінок і, зокрема, дівчат.

10

11

Вишивку вживають в українському народному побуті передусім на предметах одягу, в основному на жіночих і чоловічих сорочках. Крім того, вишивки поширені на предметах домашнього вжитку, як наліжники, обруси, наволочки, рушники тощо.

12

13

Українські жіночі вишиванки, як і багато років тому, знову в моді. Наші предки носили вишиванки як повсякденний одяг, сьогодні ж оригінальна українська вишиванка здатна прикрасити гардероб найсучаснішою модниці. Люди стали купувати їх на урочисті вечори, дні народження і навіть гуляти в них весілля. Сьогодні все частіше можна побачити жінок і чоловіків, одягнених у національний український одяг. Виготовлена ​​з чистої бавовни або льону, вишиванка не тільки буде нести своїй власниці позитивну енергію, але захистить її від холоду або жаркого спеки.

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

Дівчина в одязі з національним орнаментом була і залишається музою для поетів і натхненням для художників, а також символом краси, ніжності і працьовитості в очах простого чоловіка. Хитрощі і премудрості вишивки передавалися з покоління в покоління.

28

29

30

31

32

33

34