П’ятниця, 2 Грудня

Студентка Львівської політехніки записала кавер на хітову пісню «Кобра»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Студентка Львівської політехніки з міста Калуш, співачка, учасниця телепроєкту «Голос діти» та «Голос країни 7», учасниця музичного Ladies’ Trio разом із львівським співаком Романом Мазурчаком заспівали кавер на український хіт The Hardkiss ft. Monatik – Кобра.

Місяць тому The Hardkiss здивував прихильників ефектним відео на новий спільний хіт. За цей короткий період відео зібрало вже понад 4 млн переглядів. Про нього, як і про пісню, написали в багатьох іноземних онлайн-виданнях, а пісня вже добре запам’яталась слухачам українського радіо та стрімінгових сервісів.

Христина і Роман зняли короткий відео-кавер. Цікаво, що зйомки відбувались у Львові, зокрема, у Вірменському дворику та у межах вулиці Ужгородської. Загадковості кліпу додає також вечірній формат зйомки, який використали й в оригіналі, адже пісня про кобру, про кохання.

«Кобра – яка ж вона красива та небезпечна водночас. Красивий і граціозний танець цієї змії я порівняла з танцем кохання. І цей танець точно не на життя, а на смeрть. “Кобра танцює на ножах” – вона настільки небезпечна, ти чудово знаєш про це, але ти не можеш відвести погляд, ти вже став жeртвoю. Це кохання, у якому ти втрачаєш контроль над собою і стаєш таким уразливим», – прокоментувала раніше солістка гурту «The Hardkiss» Юля Саніна.

До речі, Христина Дутчак недавно потрапила до фіналу онлайнового талант-шоу «Pepsi Music Star», яке спільно з відомим брендом запустив гурт The Hardkiss. Головним призом для переможця конкурсу буде продюсування від гурту The Hardkiss, запис власного альбому і кліп. Також переможець виступить разом із гуртом на сцені НСК «Олімпійський» у рамках концерту до десятиріччя гурту. Концерт відбудеться в травні 2021 року.

Сьогодні Христині знову потрібна допомога. Для цього потрібно перейти за посиланням і лайкнути відео виконавиці в Інстаграмі.