Середа, 22 Травня

Sprechen Sie Deutsch? 10 YouTube-каналів, які допоможуть вивчити німецьку мову

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Якщо у вас немає часу або можливості відвідувати курси німецької мови, спробуйте вивчити її за допомогою онлайн-курсів.

Німецькою мовою говорять не тільки в Німеччині, але і, як мінімум, в Австрії, Швейцарії, Люксембурзі та Ліхтенштейні. Тому знати німецьку як другу або третю іноземну мову досить корисно – колись та й згодиться.

Якщо ви давно хотіли вивчити мову Гете, Рільке і Ремарка, але ніяк не знаходили можливості, – час настав.

Deutsch für Euch

Ось уже кілька років молода німкеня Катя записує веселі та прості відеоуроки для іноземців. Вони інформативні і добре структуровані, тому чудово підійдуть для тих, хто лише починає вивчати німецьку мову. Тут ви знайдете відео на абсолютно різні теми – про граматику, вимову, тимчасові конструкції, лексику і навіть міфи про німців.

Learn German with Jenny

Уроки німецької мови від Дженні будуть цікаві і для тих, хто тільки знайомиться з німецькою мовою, і для тих, хто вже має початковий або середній рівень підготовки. Спеціально для кожного рівня є окремий плейлист – A1, A2, B1, B2 і C1. У своїх відео Дженні розповідає про граматику та вимову, дає поради з вивчення німецької мови, а також пояснює, як правильно спілкуватися з носіями мови.

Get Germanized

Відеоблогер із Німеччини на ім’я Домінік з усіх сил намагається показати німецьку мову з «іншого» – більш зрозумілого і захоплюючого боку. На своєму каналі він розповідає про життя в Німеччині, її традиції і закони. Крім того, у нього є окремі оригінальні рубрики: «німецький для початківців», «німецьке слово дня», «німецький сленг», «німецькі казки» та «запитай у німця».

Learn with German GermanPod101.com

На цьому каналі можна знайти уроки, що охоплюють різноманітні аспекти німецької мови. Автори блогу розповідають про особливості вимови, навчають новим корисним словам і фразам, а також допомагають практикувати читання і розуміння німецької мови на слух.

Learn German with Ania

Одна велика посмішка і море позитиву – ось, що можна сказати після першого перегляду каналу цього вчителя. Аня підходить до навчання німецької з креативом і намагається якомога сильніше зацікавити своїх учнів. У її каналі ви знайдете курс німецької мови для початківців, уроки з вимови, а також безліч порад для просунутих учнів та інші корисні відео.

Deutsch lernen

Цей канал містить 100 лекцій з німецької мови для початківців, які забезпечать основний словниковий запас та ознайомлять з принципом побудови коротких речень. Курс складається з карток, які супроводжуються двома мовами – німецькою та українською.

Юлія Шнайдер

Це один із небагатьох якісних російськомовних каналів про вивчення німецької мови. Викладач із Дрездена Юлія Шнайдер у своїх відео намагається розвіяти міф, що німецька мова – дуже страшна і складна, і її практично неможливо вивчити.

DontTrustTheRabbit

Не зовсім стандартний канал із вивчення німецької мови, але він безперечно повинен бути у вашому списку. У своїх роликах відеоблогер Тріксі з гумором розповідає про особливості німецьких слів (їх вимову та значення в конкретному контексті), сленг і приказки. Канал буде цікавий тим, хто вже має базовий рівень німецької мови або просто хоче підвищити собі настрій.

German with Eva

Канал викладача німецької Еви з «лінгвістичної спільноти» Girls4Teaching. Її відео сподобаються тим, хто лише починає вивчати німецьку мову. Уроки Еви допоможуть розібратися в граматиці, збільшити словниковий запас, а також більше дізнатися про культуру Німеччини.

Learn German with Herr Antrim

Цей канал найкраще підійде для тих, хто вже має початкові знання німецької мови. У своїх відео професійний викладач пан Антрім пояснює різні граматичні правила, допомагає поліпшити словниковий запас, дає поради з вивчення німецької мови і навіть роз’яснює німецькі пісні.