Справжня українська хустка в подарунок до Дня матері

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Справжня українська хустка в подарунок до Дня матері. Шовкова або з вовни, ніжна, яскрава, саме така, яка передасть ваші теплі почуття до матусі, дружини, подруги. Так, саме справжня українська хустина- вироблена в Україні, в Києві, малюнки для хустин створені українськими митцями в жанрі народного живопису, а також в сучасних напрямках: абстракції, пльонтанізму, реалізму. Все зроблено з душею, з любов’ю до наших традицій і мистецтва. Лише шовк приїжджає з Італії. Все це створює київський бренд OLIZ.

Бренд народився завдяки колекції старовинних хусток, яку успадкувала засновниця OLIZ Христина Зборошенко від своєї бабусі. Й окремий напрямок діяльності бернду є вінтажні хустини. Колекція постійно поповнюється, щось йде на продаж, але це колекційний товар.

На жаль, в Україні немає більше фабрик, що виробляють хустки. Тож на меті бренду було створення саме такого підприємства, для відновлення вироблення такого важливого елементу українського вбрання як хустина.

Натхненням для перших колекцій бренду став народний Петриківський розпис. В цьому стилі вийшло декілька яскравих колекцій, які стали візитною карткою бренду й водночас бестселерами. Їх купують для себе, для коханих, на подарунок закордонним партнерам, багато прихильників з українскьої діаспори в Канаді чи Америці- в малюнках є український культурний код, наш генетичний зв’язок із минулими поколіннями, давніми традиціями. Кожна диво-пташка, кожна квітка чи листочок, виповнені петриківським розписом, виглядають дуже сучасно, адже всі малюнки розроблені із урахуванням сучасних фешн-тенденцій, в актуальних кольорах та відтінках.

Після колекцій з Петриківським розписом та в примітивному стилі, вийшло багато інших, надсучасних, авангардних. Коллаборації із всесвітньовидомими українськими митцями, такими як Іван Марчук, Сергій Майдуков, Олександр Сай. Це яскраві, колоритні роботи, які прекрасно лягли на шовк! Справжні картини на хустинах перетворюють звичний аксесуар на витвір мистецтва. Так OLIZ знайомить світ із українською культурою та вплетає її в сучасний світ моди.

Шовкова хустина здатна перетворити звичайний образ на святковий, додати стилю, зробити кольоровий акцент при суровому дрес коді.

В лінійці OLIZ є також палантини, широкі та вузькі твіллі, а хустини є в різних розмірах. Вже декілька років поспіль цей аксесуар переживає свою популярність на модних подіумах. Майже всі світові дизайнери вводять хустину в свої колекції, приділяючи їй велику увагу. Обираючи в подарунок хустину, ви не помилитесь. Місце для коштовного аксесуару в своєму гардеробі знайде будь-яка жінка.
Також, є унікальна можливість нанести ім‘я майбутньої власниці на хустині.

Посилання на сайт:  https://oliz.com.ua/uk/pc/kollektsiya-uk/lina-ua/
Фейсбук: https://www.facebook.com/olizbrand/

Share.