Понеділок, 15 Квітня

Споруда власного будинку з СІП панелей, основні міфи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вам би хотілося побудувати собі дачу або заміський будиночок? Варто розглянути такий популярний варіант, як СІП панелі. Багато потенційних власників якісного і дешевого житла стикаються з протилежними думками та ніяк не можуть визначитися, чи варто воно того. Тоді прийшов час розвіяти часті міфи про СІП панелі.

Які існують помилки про канадських будинках?

Сендвіч панелі не придатні для будівництва будинків, тому що гризуть миші? Це безперечно неправда. В першу чергу основою служить пінополістирол. Він не містить ніяких поживних речовин і не має привабливих для гризунів запахів і смаку. Ніякі миші або щури його не їдять і не гризуть. І це факт.

Цей міф пішов від зовнішнього утеплення приватних будинків. Гризуни можуть зіпсувати Ваше утеплення, однак для цього необхідно мати кілька умов:

  • Утеплювач має низьку щільність (поганої якості).
  • Розташовується у відкритому доступі.

Навіть за умови правильного утеплення будинку, такої проблеми немає. Тим більше в СІП панелях пінополістирол найвищої якості та розташовується між двома дерев’яними панелями.

Якщо Ви все ж побоюєтеся цієї проблеми, тоді можна просто завести кота. Або закрити твердим матеріалом нижній шар, приблизно 50 см від землі. Другим за частотою міфом є ​​історія про те, що пінопласт горить і видає шкідливі для організму добавки, які є отруйними речовинами. Це чиста правда, за невеликим винятком.

СІП панелі в Дрогобичі створені не з пінопласту, а зі спеціального пінополістиролу. Він не те що не горить, він практично і не тліє.

Спочатку його обробляють антипиреновими добавками. І під час впливу відкритого вогню відбувається процес деформації та зміни матеріалу. Він згинається, ніби намагаючись уникати вогню. В основному процес горіння закінчується самозатухания. Внаслідок чого можна зробити висновок, що якщо процес горіння не відбувається, то та отрути не виділяються, а міф спочатку стався помилково. Якщо не вірите, можете прочитати ГОСТ про методи випробування і переконати самостійно.

Які плюси покупки СІП панелей?

Цей матеріал відносно новий на ринку, проте все хто ним користувалися, встигли його полюбити. Це не дивно, адже він:

  • Доступний.
  • Надійний.
  • Ізолює від шуму і холоду.
  • Зручний в монтажі.
  • Економічний.

Сендвіч панелі у Львові просто відмінно підійде для будь-якої будівлі. З нього можна зводити не тільки маленькі будки, а й великі будівлі. В Америці вже понад 10 років з нього будують гуртожитки для солдатів, а не використовують казарми.