Четвер, 25 Квітня

Що змушує волосся ламатися?

Впевнені, що ви завжди дбаєте про свої речі та зберігаєте їх у цілості. Це зрозуміло, адже кому приємно діставати з косметички половинку відламаного дзеркальця або намагатися застебнути в забитій маршрутці блискавку на сумці, що постійно відкривається? Безліч улюблених дрібничок зазвичай стають непридатними після найменшої поломки, але найстрашніше на світі для дівчат – помітити зламані волоски в косі, яку так довго та дбайливо ростили. Ми спробували зрозуміти сутність проблеми ламкості разом із майстром-стилістом, засновником американського салону краси Spoke & Weal, Джоном Рейманом. “З волоссям потрібно поводитися максимально делікатно, як із дорогою і тонкою тканиною”, – говорить він.

Чотири антипоради для Рапунцель

  • Не кваптеся з візитом до перукаря

Почнемо з очевидного: насправді пасма виглядають найкраще тоді, коли з ними гарненько попрацюють ножиці майстра. Жодна чудодійна маска для волосся, засіб без sls або дорога професійна процедура не врятують сухі, вже посічені кінчики. Регулярна стрижка – єдиний ефективний спосіб їх позбутися. Але не поспішайте з висновками, адже регулярність у цьому разі – поняття відносне. Кожен організм особливий, і швидкість росту волосся у всіх індивідуальна. Рейман радить мінімум двічі на рік хоча б оновлювати стрижку, якщо розлучатися з довжиною не хочеться. Це принесе більше користі, ніж будь-який органічний шампунь.

  • Волосся – відмінна іграшка-антистрес

У всіх свої методи боротьби з хвилюванням. Але якщо ви знімаєте стрес за допомогою закручування прядок, намотування їх на палець – зупиніться! Треба перемогти цю шкідливу звичку. Часті ігри з локонами зрештою послаблять цибулини та спровокують появу тертя, що призведе до витончення і випадіння. Необхідно чимось зайняти руки? Покрутіть олівець або ручку, брелок від ключів. А для тих, хто хоче чогось цікавішого, давно придумані різні маси для ліплення та кінетичний пісок.

  • Туга косичка не дозволить пасмам плутатися уві сні

Високий хвіст стягує і створює дискомфорт для шкіри голови, а резинка здавлює локони, утворюючи тиск біля кореневої частини. Це, звичайно, не означає, що ви повинні зовсім відмовитися від улюблених плетінь і хвостиків, але хоча б на ніч заплітайте вільну косу, бажано – фіксуючи її шовковою, вельветовою або іншою суперм’якою резинкою. У денний час будьте уважні до аксесуарів: стежте, щоб волосся не потрапляло під шлейку від рюкзака під час прогулянки, ланцюжки і сережки не заплутували прядки. Як варіант – збирайте трендові пучки, щоб захистити укладку від механічних пошкоджень.

  • Економте на інструментах

Якщо вірний друг випрямляч із вами ще зі шкільної парти, то настав час із ним прощатися. Саме улюблений термоприлад, з яким ви навчилися працювати крутіше за будь-якого топ-майстра в салоні, – причина невдалих спроб вилікувати пошкоджені локони професійними бальзамами, масками та шампунями без sls. Справа в тому, що застарілі випрямлячі не можуть похвалитися турмаліновим покриттям пластин або системою іонізації, а новітні розробки б’юті-фахівців дозволять вам робити все ті ж завивки та випрямлення, але делікатніше та безпечніше. Інвестуйте в якість – і помітите різницю, до того ж так вам вдасться заощадити на засобах для догляду за волоссям.

*Партнерська публікація