Неділя, 26 Травня

Що стимулює ваш мозок до роботи краще кави

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кава або енергетики – це речі, які рятують нас, коли праці багато, а от сил мало. Але ваш організм не подякує вам за таке ставлення, тому давайте шукати кращі альтернативи, пише Zdorovia.com.ua .

1. Стрибайте

Ірум Тахір, засновник High Point Chiropractic Wellness, вважає стрибки вкрай корисною справою і займається цим кожен день. Такі заняття підвищують ясність розуму, активують лімфатичну систему, що, в свою чергу, сприяє, виведенню токсинів, покращує поставу, підвищує рівень ендорфіну. Для серцево-судинної системи стрибки – найбільш поблажливий спосіб спалити те ж число калорій, що і на біговій доріжці. Ірум стрибає щоранку протягом 10 хв. Він використовує цей час, щоб зарядитися енергією на весь день, і кричить при цьому: «Я сильний!», «Я щасливий!», «Я успішний!», «Я здоровий!».

2. Робіть добру справу

Кім Коуп, співзасновник ZinePak, вважає, що знайшов унікальний спосіб підзарядки. Він виділяє 15 хв. в день у другій половині дня, щоб допомагати людям. Він намагається зробити щось корисне, не пов’язане з роботою. Це може бути що завгодно, наприклад, донести чиїсь пакети або відкрити двері. Іноді він запитує по електронній пошті у колег і друзів, чи не потрібна допомога комусь. Зробивши добру справу, він відчуває негайне задоволення і тішить себе думкою, що це зарахується йому в глобальному обміні кармою.

3. Використовуйте медитацію

Ранковий ритуал Гільома Гутро, засновника Sequoia Lab, на який він витрачає свого часу. Ідеальний час для медитації – світанок, до того як ви увімкнете свої гаджети. Важливо, щоб час доби і місце для медитації були, по можливості, завжди одними і тими ж. Почати можна з п’яти хвилин, а потім збільшувати період, протягом якого ви концентруєте мозок. Менше 20 хв займатися не рекомендується, оскільки мозок не встигне достатньою мірою відновити свої ресурси. Переваги медитації: зменшення тривожності, скорочення часу, необхідного для сну, поліпшення концентрації і багато іншого. Початківцям підприємець радить використовувати спеціальний додаток, наприклад, HeadSpace.

4. Стійте на голові

Анне Вуттон і Бейлі Сміт, співзасновники Popup Archive, протягом дня стають на голову або на руки, що допомагає їм як вирішувати проблеми, так і просто збадьоритися. Вони знаходять місце в офісі, де їх ніхто не потурбує, і встають з ніг на голову. Це прекрасне нагадування про те, на що здатне наше тіло, коли голова весь час зайнята роботою. Інверсії, як ці вправи називаються в йозі, чудові, тому що це весело, швидко та корисно для тіла та насправді активує мозок.

5. Пийте більше води

Дерек Флайнцрайх, засновник Greatist, радить пити багато води просто тому, що відчуває себе після цього краще. З наукової точки зору, вода присутня в організмі та впливає практично на всі процеси, що відбуваються в ньому. Дослідження показують, що вода допомагає бути пильнішими, прискорює процеси в мозку, збільшує продуктивність і навіть піднімає настрій. Скільки потрібно пити? Вважається, що з їжею людина отримує 20% щоденної норми, таким чином, залишається ще 13 чашок для чоловіків і 9 – для жінок. Звичайно, у всіх потреба у воді різна і залежить вона від багатьох факторів: погоди, віку, рівня активності протягом дня.