П’ятниця, 19 Квітня

Ресурси для перегляду фільмів англійською

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ресурси, що дозволяють переглянути бажані фільми мовою оригіналу онлайн або завантажити їх. Окрім фільмів, пропонуємо звернути увагу на документальні передачі, які також можуть бути чудовим джерелом мовного матеріалу.

Crackle

Цілком безкоштовний, зрозумілий, легкий у навігації, він вже завоював прихильність мільйонів користувачів у всьому світі. Зареєструвавшись, ви зможете створювати списки тих відео, які вже подивилися.

Ororo.tv

Ресурс дає можливість перегляду серіалів англійською мовою з різними субтитрами. Ороро – умовно платний сервіс, проте він має безкоштовну опцію, яка дає можливість дивитися серіали онлайн. Користуючись платною версією, ви зможете завантажувати фільми, дивитися їх незліченну кількість разів, а також використовувати функцію словника та додавати слова у власний список для подальшого вивчення.

Vumoo

На цьому сайті ви знайдете навіть новинки, які щойно вийшли в кінотеатрах. Реєстрація займає 30 секунд, можна увійти через Facebook. Сервіс повністю безкоштовний. Після реєстрації з’явиться можливість додавати фільми у “список бажань” і дивитися кіно. Є можливість завантажити фільм на комп’ютер, проте спочатку треба завантажити додаткову програму. Єдиний мінус – субтитри. Їх можна додавати самостійно. Під кожним фільмом є інструкція, як це зробити, але цей процес займає достатньо часу.

Popcornflix

Гарний пошук за жанрами, є варіанти перегляду телепередач, жодних переходів за лінками та реєстрацій. Мінус – відсутність субтитрів та новинок, проте навіть із перерахованими недоліками ресурс зручний у користуванні.

Watch Documentary

Якщо ви полюбляєте дивитися документальні передачі, то цей ресурс саме для вас! Документальні фільми розподілені за тематичними групами. Тут ви знайдете все: від розслідувань гучних злочинів до науково-популярних фільмів про будову всесвіту. Сервіс безкоштовний, є чудовий додаток для телефонів Android.

Джерело: Uaspeaking