П’ятниця, 19 Квітня

Пранк-реакція українців на портер Зеленського в ліфті

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українці повторили російський пранк з портретом Путіна у ліфті, який підірвав мережу 8 лютого. Реакція людей була дещо іншою, ніж у росіян на їхнього президента.

8 лютого стало відомо про нестандартний пранк у Росії: в ліфті однієї з московських багатоповерхівок повісили портрет Путіна. У такий спосіб жартівники хотіли побачити, яким є ставлення звичайних людей до свого президента, пише 24 канал.

14 лютого у мережі з’явилося відео зі схожим розіграшем, організованим в Україні: в ліфті звичайної української багатоповерхівки повісили портрет Володимира Зеленського та зафільмували реакцію людей.

Як реагували українці на портрет

“О, божечки, хто це нам таке свято зробив?”, “Та ти що! Зеленський. А я злякалася”, “Як живий… Додому забрати?”, “Він Путіна обізвав Гітлером, і Трампа, того, образив”, “Треба сфотографуватися, поки не запороли. Бо ж не повірять!”, “То що таке? Ну… Красень”, “Ага, а рамка ж не дешева”, “Між нами любов, між нами любов… “, “Здрастє… Як справи, президент?”

Більшість людей, побачивши портрет Зеленського, сміялися. Щоправда, один чоловік обурився, обізвав цей “прикол” “ідіотизмом” та спробував віддерти портрет від стіни.

Для порівняння: як у Росії реагували на їхнього лідера

  • Це найгірше, що могло статися з нашим будинком після капремонту.
  • Що це в біса таке? Хто це взагалі придумав? Тебе ж просто знищать…
  • Ви знущаєтеся, чи що? Куди звернутися? Я не хочу на ось це дивитися!