Вівторок, 23 Квітня

Поради, які забезпечать вам бадьорий ранок

Легко можуть вставати вранці лише”жайворонки” від природи, але ж на роботу підніматись потрібно не лише їм, але й совам. Що робити для гарного ранку?

Щоб забезпечити гарний початок дня, потрібно прокидатися з піднесеним настроєм. Замість того щоб підхоплюватися з ліжка, дозвольте собі полежати хвилин п’ять і подумати про щось приємне: про ароматну каву або красиву блузку, яку надінете з ранку.

Не встаючи з ліжка, зробіть ліниву зарядку. Всі вправи виконуйте по 10 разів. Швидко стисніть і розтисніть кулаки; стисніть і розтисніть пальці ніг; підніміть ноги, покрутіть «велосипед», а потім зробіть “ножиці”. Щоб розбудити м’язи, потягуйтеся. Кров швидше побіжить по судинах, і ви проженете сон.

Найкраще бадьорить запах кави. Саме його аромат, а не смак! До такого висновку прийшла група вчених з Японії. Поставте поруч з ліжком баночку з кавовими зернами і відкривайте її вранці.

Намагайтеся спати з відкритою кватиркою, впустіть в кімнату свіже повітря. Це підбадьорить і заряд оптимізмом з самого ранку.

Необхідно змити залишки сну. Тільки не треба використовувати холодну воду. Набагато корисніше спочатку прийняти гарячий душ, а коли шкіра добре розігріється, поперемінно включати то теплу, то гарячу воду. Використовуйте гелі з яскравими фруктовими ароматами. Завершуйте процедуру прохолодним душем. Розітріть тіло махровим рушником – це своєрідний масаж.

Снідати потрібно обов’язково. Вранці вміст цукру в крові найнижче за добу, звідси млявість і слабкість. Краще всього для ранкового меню підходять: каша, варене яйце, зерновий хліб, какао або чорний солодкий чай. Вживайте в їжу мед, він є потужним антидепресантом і допомагає підбадьоритися навіть людям з синдромом хронічної втоми.

Не було часу на зарядку? Пройдіть хоча б 100-200 метрів до місця роботи в швидкому темпі. Якщо офіс знаходиться не на першому поверсі, бажано піднятися без ліфта.