Середа, 29 Листопада

Оригінали та аналоги в одній крос-базі Автопро

Працюючи продавцем, важливо вміти надавати грамотну консультацію. Часто покупці не кінця розуміють особливості підбору деталей, і їм складно зробити покупку. Бувають і такі випадки, коли автолюбителі шукають деталь, не знаючи про те, що у будь-який го продукту є аналоги. Ефективно уявити асортимент для будь-якої марки автомобіля можна в тому випадку, якщо спиратися на грамотну базу кросів.

Крос можна вважати одиницею інформації про аналоги. А також про те, як запчастини можуть замінювати одна одну. Сьогодні автозапчастини випускаються тисячами компаній по всьому світу. У кожного виробника є свої відмітні знаки, артикули та інше. Часто покупці не здогадуються, що дорогі оригінальні запчастини можуть бути замінені аналогами, без шкоди за якістю.

Способи складання баз

Фахівцями експертного відділу Avtopro.ua створено спеціальну базу, в яку включені мільйони найменувань деталей від всіляких постачальників. У базі є варіанти аналогів, які практично не засмучуються якістю від оригіналів.

Усі позиції супроводжуються інформацією про технічні характеристики і ціну. Уточнення будь-якої інформації здійснюється через продавця. Використання крос-бази допомагає замінити деталь, відробила свій термін деталь або здійснити капітальний ремонт за прийнятною ціною. Раніше менеджерам компаній доводилося самостійно шукати і сортувати пропозиції виробників запчастин, складати власні таблиці аналогів. Сьогодні всі наявні пропозиції ринку розміщені в єдиній електронній системі, що відображає достовірну інформацію і професійний підхід до продажів.

Чи легко користуватися крос-базою?

Електронна система продажів мало відрізняється від звичайної. Продавці все також спілкуються з покупцями, допомагають вибрати потрібний товар. Це стосується і автозапчастин. Але торкаючись цієї сфери, потрібно зауважити, що у покупця з’явився відмінний помічник, який бере на себе всю рутинну роботу. Пошук на електронному майданчику Avtopro передбачає, що в систему досить ввести номер запчастини, і база кросів миттєво показує всі варіанти, які є в наявності. Це можуть бути оригінальні запчастини, аналоги, дешеві замінники або б / у запчастини. Категорії запчастин відповідно відрізняються ціною.

Якщо в процесі попереднього ремонту автолюбитель використовував аналог якийсь запчастини, то при введенні номера можна знайти оригінал або інші позиції, якими можна замінити, що вийшов з ладу компонент. База кросів ресурсу систематично оновлюється. Це можна порівняти з живою, активно діючою системою, де видаляються неактуальні позиції і замінюються новими.

Продавці використовують базу, входячи в особистий кабінет. Досить завантажити прайс, як всі запчастини розподіляться по кросів. Така база допомагає учасникам ринку орієнтуватися серед величезної кількості пропозицій.