П’ятниця, 2 Грудня

Оксана Муха записала й презентувала нову колоритну колядку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Переможниця шоу “Голос країни-9” та заслужена артистка України Оксана Муха в останні дні 2019 року презентувала нову колядку із назвою “В глибокій долині”. Трек вже вийшов на ютуб-каналі співачки та поступово полонить мережу колоритністю.

Колядка увійшла до унікального видання від А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА – “Нова радість стала. Улюблені українські народні колядки та щедрівки”. Завдяки QR-коду, який є у книзі, меломани мають доступ до записів усіх святкових пісень. Серед них – “В глибокій долині” у виконанні Оксани Мухи.

Слухайте нову колядку у виконанні Оксани Мухи – “В глибокій долині”

Окрім цього, Оксана Муха анонсувала великий різдвяний тур, який охопить 15 міст України: від Львова – до Києва, від Івано-Франківська – до Харкова. За словами організаторів, глядачі зможуть почути автентичні та авторські колядки у несподіваних аранжуваннях, а також рідкісні новорічні пісні з усіх куточків України. Не обійдеться і без святкових прем’єр і творчих експериментів, які полюбляють прихильники Оксани Мухи.

Буде щира, душевна і дружня коляда. Від тихої і до гучної, яку обов’язково підхопить увесь зал!”, – поділилась Оксана Муха.