Вівторок, 25 Червня

«Океан Ельзи» випустив першу пісню після тривалої перерви

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий український гурт «ОЕ» випустив першу пісню після того, як їхній лідер Святослав Вакарчук склав мандат народного депутата Вакарчук та виходить з парламенту.

Відео на пісню «Коли ми станем собою» опубліковано на YouTube-каналі гурту. Над відео працювала режисерка Анна Бурячкова. А головну жіночу роль в кліпі виконала народна «гуцулка», акторка Варвара Лущик.

«Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх», — розповіла режисерка.

Це перший синґл з майбутнього альбому групи, над яким працюють музиканти.

«Гітарну партію для неї записував клавішник групи Мілош Єліч, оскільки гітарист ОЕ Владімір Опсеніца іще на початку карантину навесні застряг у Сполучених Штатах і працював з командою дистанційно. Саме так, перебуваючи на онлайн зв’язку з музикантами в Києві, він записав партію електрогітари на студії в Нью-Йорку», – йдеться в повідомленні.

У записі нової пісні взяв участь дитячий хор у складі дітей музикантів та друзів групи, які спеціально зібрались для запису композиції.

Партія «Голос», створена Вакарчуком, отримала 20 мандатів за результатами парламентських виборів 2019 року. Сам він був першим номером у списку партії.

Вакарчук заявив, що вирішив скласти депутатський мандат і залишити Верховну Раду 11 червня. Він пояснив, що вважає свою місію виконаною, оскільки провів партію «Голос» до парламенту.