Четвер, 18 Квітня

Весняне цвітіння дендропарку Санаторного Комплексу “Деренівська Купіль” вабить своєю красою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Плануєте весняний відпочинок в Ужгороді, Закарпатті, то неодмінно приділіть час Деренівській Купелі.  Адже комплекс по праву рахується чарівним квітковим оазисом Закарпаття. Місце для відпочинку всією родиною. Територія комплексу поєднує справжній ботанічний сад, скульптурний парк, готельно-оздоровчий комплекс, з просторами для оздоровлення та розваг, business територію, ресторани, SPA-простори, хутір із лазнею та чаном, тенісні корти, міні-гольф. Комплекс є неймовірно красивим і безумовною його родзинкою є дендропарк, який вабить своєю красою та неповторністю.  Незабаром він розквітне у всій своїй красі і повітря буде сповнене приємною солодкістю від цвітіння безлічі рослин.

 Дендропарк Деренівської Купелі – це витончений простір, який навесні буяє різноманітними квітами. У колекції дендропарку  – понад 5 тисяч сортів і видів насаджень з усього світу.  

Квітковий пік починається у квітні, коли різними відтінками грає сакура (14 сортів). У цей період туристи їдуть милуватися сакурою в Ужгород. Запрошуємо Вас завітати в Деренівську Купіль, яка також вбирається у рожеве та насолодитись відпочинком. Уявіть прогулянку алеєю японської вишні, яка грає різними відтінками рожевого.

У квітні барвисто-ароматну симфонію створюють також магнолії (31 сорт)  й декоративні яблуні (15 сортів), церціс канадський, айва японська, різні види декоративних калин.

Травень додає Деренівці фіалкових, блакитних, жовтогарячих кольорів – зацвітає долина ірисів (180 сортів). У палітрі ірисів – карликові, бородаті, сибірські, спурія.

Третій весняний місяць дарує також фарби бузку (14 сортів), рододендронів (43 види та сорти), півоній деревовидних. Ще одне зачарування – гліцинія, яка створює різнокольоровий візерунок навколо берсо.

 Тож встигніть запланувати свою відпустку та насолодитись красою весняної природи та відпочинком у мальовничому куточку Закарпаття – Санаторному Комплексі «Деренівська Купіль».  

Наші контакти: Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с. Нижнє Солотвино, 150, тел. +38 (0312) 42 80 60, +38 (050) 400 01 88.

Сайт: http://derenivska-kupil.ua/ 

Сторінка у Фейсбук https://www.facebook.com/derenivska.kupil/ та інстаграмі  https://www.instagram.com/derenivskakupil/