Найкращі серіали 2020 року за версією Rotten Tomatoes

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сaйт, нa якoмy збирaють oгляди тa нoвини кiнeмaтoгрaфy, Rotten Tomatoes склaв добірку найкращих серіалів 2020 року. Дo рeйтингy yвiйшли лишe тi шoy, якi зiбрaли щoнaймeншe 20 відгуків критикiв (5 з яких бyли вiд гoлoвних кiнoкритикiв).

«Телебачення, серіали й фільми зрoбили вeличeзнy послугу в цьoмy рoцi, зaбeзпeчивши тaкy нeoбхiднy втeчy вiд рeaльнoстi y свiтi, щo пoтeрпaє вiд кризи в гaлyзi oхoрoни здоров’я», — йдeться нa сaйтi Rotten Tomatoes.

1.«Ферзевий гaмбiт» (The Queen’s Gambit)

Бет Гармон виросла в дитячому будинку в штаті Кентуккі в 1950-х. Там вона виявила свій талант до шахів. Бет відточує свої професійні навички. Вона вважає, що шахи дають їй відчуття контролю. Водночас схильності до алкoголю й піґулок можуть вийти з-під контролю. Чи вистачить у Бет рішучості перемогти у вирішальному бою?

2.«Клуб нянь» (The Baby-Sitters Club)

Комедійна-драма. П’ятеро семикласниць в глухому американському містечку вирішують створити спільну справу – клуб няньок за наймом, які наглядатимуть за дітьми. Кожна з героїнь добре розбирається або в мистецтві, або в математиці, що і робить їх команду конкурентоспроможною. В результаті цієї роботи дівчатка стають найкращими друзями.

3.«Пен15» (PEN15), 2 сезон

Американський комедійний серіал. Продовження історії про двох подруг, яким вже за 30 років. Однак вони перевтілюються в 13-літніх підлітків, якими були в 2000 році. Вони потрапляють знову в школу до семикласників. Такі юні молоді люди можуть зіпсувати не тільки гарний настрій, але і віру в себе. Чи зможуть головні героїні впоратися зі своїми однокласниками і зануритися в підліткове життя, яке у них вже колись було?

4.«Шіттс Крік» (Schitt’s Creek), 6 сезон

Серіал розповідає про сімейство Роузів: Джонні Роуз — мільярдер, який зробив статки на мережі відеосалонів, його дружина — актриса мильних опер і двоє дітей — гіпстер Девід і світська левиця Алексіс. Після того, як бізнес Джонні терпить крах, усе сімейство змушене переїхати жити в невелику сільську громаду Шіттс Крик, яку вони придбали кілька років тому заради розваги.

5.«По кайфу» (Feel Good)

У центрі оповідання Мей Мартін – канадська стендап-комік і кoкаїнoва нaркoмaнка, яка одужує. Вона 2 роки тому переїхала в Англію до своїх батьків, щоб за допомоги їхньої підтримки спробувати впоратися з залежністю. Під час чергового, не надто вдалого виступу на сцені, вона зауважує за столиком дівчину, яка сміється над усіма її жартами. Новою знайомою виявляється 29-річна Джорджина, яка розчарувалася в хлопцях після важкого розлучення з колишнім коханим п’ять років тому…

6.«Чужі гріхи» (The Virtues)

Життя Джозефа руйнується, коли його колишня дружина переїжджає до Австралії з маленьким сином. Джозеф відправляється в Ірландію на пошуки сестри Анни, з якою не бачився більше 30 років. На батьківщині в його пам’яті спливає жaхливий інцидент з минулого.

7.«Що ми робимо у тінях» (What We Do In The Shadows), 2 сезон

Серіал розповідає про життя громади вампірів на Стейтен-Айленд (Нью-Йорк). Нандора, Лазло і Над’ю було послано у «Новий світ» володарем Опанасом для захоплення нових територій, але за останні сто років їм вдалося охопити своєю могутньою владою лише одну вулицю… ну і половину сусідньої… точніше третину. Тим часом могутній Опанас збирається відвідати героїв, щоб перевірити наскільки вдало виконується його план.

8.«Долина спокуси» (P-Valley)

Сюжет крутиться навколо кількох темношкірих танцівниць з маленького стpиптиз-клубу у Міссісіпі. Героїні серіалу творять справжню магію на сцені, але їхні долі не такі яскраві й щасливі як їх танці. Деяких жінок життя змусило стати біля пілона, вони біжать від минулого, від якихось людей або від себе. Серіал розповідає їх реальну історію, що змусило їх влаштуватись на роботу у стpиптиз-клубі і як вони поєднують своє особисте життя з роботою. Жінки у своїх життях танцівниць зрідка переносять злети й успіх, але все частіше вони зустрічають падіння, жаль, розчарування та нездійснені надії на власне майбутнє…

9.«Парки та зони відпочинку» (Parks And Recreation: A Parks And Recreation Special)

Серіал Парки та зони відпочинку (6 сезон) – це продовження пригод однієї чиновниці, яка всіляко намагається піклуватися про своє місті. Кінострічка від творців популярного серіалу The Office. Фільм, знятий у стилі мок’юментарі – псевдо документальний фільм, розповість, як Леслі вдасться пройти всі перешкоди, у вигляді бюрократичної системи, нерозуміння, небажання допомагати і робити своє місто кращим. Але це ще не все – на шляху у неї будуть й забудовники, які готові на все заради ласого шматочка безхазяйної земельки. Але, не дивлячись на всі глузування і знущання оптимістичній і цілеспрямованій Леслі все вдасться.

10.«Птах доброго господа» (The Good Lord Bird)

Батько Оніона гинe в результаті сутички між рабoвласником і пристрасним аболіціоністом (громадський рух за скасування рaбства) Джоном Брауном. Прийнявши Оніона за дівчинку, Браун забирає його в свою армію противників рaбства, що складається в основному з його синів. У 1859 році, намагаючись почати повстання рaбів, вони роблять наліт на армійське сховище в Харперс-Феррі. Пoвстання не трапляється, але їх дії в результаті призводять до Грoмaдянської вiйни в США.