П’ятниця, 24 Вересня

“Наша Лана Дель Рей”: кліп української співачки б’є рекорди на YouTube

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Новий кліп української співачки Христини Соловій на авторський сингл “Fortepiano” кожен день збирає десятки тисяч переглядів і тримається на першій сходинці в українському сегменті YouTube. Про це пише Styler.

На сьогоднішній день ніжне відео на ліричну композицію користувачі мережі подивилися вже більше 1 237 000 разів. І це всього за два тижні.

До речі, сама Христина протягом останніх двох років разом з продюсером Святославом Вакарчуком і саундпродюсером Мілошем Еличем шукала необхідний саунд для композиції.

“Fortepiano” – найдорожча для мене пісня, одна з перших авторських. Протягом останніх двох років ми кілька разів її записували на студії, але кожен раз результат мене розчаровував. Протягом довгих студійних дискусій з Мілошем ми все ж дійшли до єдиного бачення саунду, і, в підсумку, він відповідає тому, що я привнесла спочатку в пісню при написанні. Мілош дуже трепетно підійшов до моїх ідей, і, я впевнена, – це найкращий результат нашої співпраці за весь час”, – коментує співачка.

За словами співачки, зараз – це найкраща її пісня.

“Даними синглом я привідкриваю завісу звучання мого другого авторського альбому. Народні пісні нікуди не зникнуть, впевнена, ще запишу улюблені народні пісні. Але зараз мені хочеться поділитися зі слухачами частинкою своєї історії, своєю музикою”, – додала Христина.

Виробництво кліпу Соловій довірила команді “Radioaktive Film”. Режисером стала Анна Бурячкова. Саме вона запропонувала співачці ідею, в якій Христина ні секунди не сумнівалася.

До слова, серед образів у кліпі можна вгадати Лоліту ” Володимира Набокова, про яку Христина писала дипломну роботу за спеціальністю “літературна творчість”. Також у кліпі відчувається гротескний реалізм культового серіалу Девіда Лінча “Твін Пікс”.

Всі ці елементи показують магію емоцій і розкривають артистку з іншого боку.

Share.