Середа, 28 Лютого

Найкращі блоги для вивчення англійської мови

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

English with a Twist

Це авторський блог викладачки англійської Шанті, яка є носієм мови. Сама Шанті – поліглот, вона володіє англійською, італійською, французькою, тому точно знає як допомогти тим, хто вивчає іноземні мови. Шанті живе в Лондоні, там вона навчає своїх клієнтів розмовній та бізнес-англійській, веденню ділового листування тощо. Як зізнається автор блогу, вона вирішила вести його, щоб поділитися своїм досвідом та особистими напрацюваннями з тими, хто вивчає англійську, розповісти їм про те, чому вона навчилася протягом декількох років викладання і як сама навчає своїх студентів. У блозі представлені практичні та теоретичні статті про вивчення англійської, особливості бізнес-англійської, матеріали з вивчення нової лексики, розвитку навичок володіння мовою, а також є статті про англійську культуру та літературу.

Посилання: englishwithatwist.com/blog

Quick and Dirty Tips

За посиланням ви перейдете до розділу сайту quickanddirtytips.com, де представлені майже всі статті з вивчення англійської мови. Усі матеріали викладені стисло та в дуже доступній формі. Ви не витратите багато часу та зусиль на читання цього блогу, тому якщо у вас є всього декілька хвилин, заходьте сюди. Тут є матеріали про правильний вибір слова та граматичної конструкції, статті з поясненням граматичних правил, добірки нових слів, які увійшли в англійську мову нещодавно, корисні та цікаві поради тощо.

Посилання: quickanddirtytips.com/grammar-girl

MyEnglishTeacher.eu

Автор проекту MyEnglishTeacher.eu Анастасія Колтай – дівчина з Угорщини, яка вивчає англійську та тим самим допомагає іншим. Вона головний автор блогу. Як стверджує сама Анастасія, у вивченні англійської важливі не стільки підручники, граматика та словниковий запас, скільки розвиток усної мови з хорошим викладачем, бажано носієм мови. Ми повністю погоджуємося з нею, тому додатково до читання блогу пропонуємо практикувати англійську з носіями мови. У цьому блозі ви знайдете винятково практичні статті з вивчення ідіом та фразових дієслів, добірки корисних ресурсів з вивчення англійської, матеріали для збільшення словникового запасу, гарні цитати англійською тощо. Все викладено просто і зрозуміло, саме тому ви легко зрозумієте будь-яку статтю.

Посилання: myenglishteacher.eu/blog

ThoughtCo.

ThoughtCo. — великий навчальний проект, завдяки якому ви зможете розвиватися за різними напрямками. Один з яких – вивчення англійської мови. Цим проектом керує Кеннет. Його можна назвати справжнім експертом з вивчення англійської мови. Він викладав англійську в Німеччині, США, Італії. Сам Кеннет, крім англійської, добре володіє німецькою та італійською, що дозволяє йому давати поради з вивчення іноземних мов з особистого досвіду. У блозі ви знайдете матеріали зі збільшення словникового запасу, вивчення граматичних конструкцій, навчання бізнес-англійської та підготовці до здачі іспитів, тестів тощо. Щоб одразу перейти до матеріалів, які підходять саме вам, ліворуч знайдіть перелік категорій, де можна обрати розділ потрібного вам рівня.

Посилання: thoughtco.com/esl-4133095

Espresso English

За вказаним посиланням ви потрапляєте на блог сайту espressoenglish.net. Головна перевага цього блогу – винятково практичні статті. Усі матеріали доволі короткі, проте місткі та викладені доступною мовою. Тут є граматичні та лексичні тести, щоб ви могли перевірити свої знання. Усі матеріали якісні, адже їх розробляють носії англійської мови з гарною освітою. Окрім того, ви можете підписатися на розсилку та отримати в подарунок безкоштовну книжку з фразами англійською мовою для вивчення.

Посилання: www.espressoenglish.net

Джерело: uaspeaking.org