Середа, 29 Березня

На Prometheus запускають 5 безкоштовних онлайн-курсів англійської

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська платформа онлайн-курсів Prometheus оголосила про початок реєстрації на п’ять курсів вивчення англійської. Це – можливість закордонних відряджень від університету Пенсильванії (вони, наприклад, є на Coursera, але там сертифікат буде коштувати $50).

Сюди входять такі курси:

  • «Англійська для бізнесу та підприємців». Курс починається з 5 березня 2020 року. Він розрахований на не носіїв англійської, які хочуть розширити знання про бізнес і міжнародної економіки.
  • «Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика). Він для тих, хто хоче підняти рівень мови в наукових цілях. Цей курс починається з 1 березня 2020 року.
  • «Англійська для медіаграмотності». Цей курс стартує з 1 березня 2020 і призначений для тих, хто хоче навчитися засадам медіаграмотності, підвищити рівень своєї медіаграмотності.
  • «Англійська для журналістів». Курс починається з 1 березня 2020 року, він розрахований на тих, хто хоче розвинути свої журналістські навички, проводити розслідування і досліджувати джерела англійською мовою.
  • «Англійська для кар’єрного зростання». Починається з 1 березня 2020 року і розрахований на тих, хто хотів би шукати роботу за межами України. В ході курсу викладачі розглянуть, як подавати резюме і проходити співбесіди в компанії США і інших країн.

Всі ці курси розроблені для тих, для кого англійська мова – нерідна. Вони викладаються англійською, з англійськими субтитрами, щоб їх пройти, потрібна англійська рівня приблизно B1 (Intermediate).

Для тих, хто успішно пройде перший тиждень курсів, буде відкрита реєстрація на офлайн-групи. Для них America House в Києві буде проводити офлайн-зустрічі з носіями мови, де можна буде отримати додаткові завдання і обговорити матеріали.

Нагадаємо, зараз платформа Prometheus розпочала кампанію зі збору коштів. Всього хочуть підняти 1 млн грн, за словами співзасновників, це дозволить платформі працювати далі і додавати нові курси.