Четвер, 29 Вересня

На Prometheus відкрили реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс «Українська за 27 уроків»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З’явилась нова можливість для навчання під час карантину. На платформі Prometheus відкрили реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс «Українська за 27 уроків» від творців волонтерського руху «Безкоштовні курси української мови» та онлайн-проєкту «Є-мова».

Кому знадобиться?

Як розповідають розробники, це перший курс з української мови елементарного рівня (А1-А2), розрахований на широке коло слухачів, зокрема тих, хто вдома чи на роботі послуговується російською.

Важливо, що такий онлайновий формат буде доступний і зручний українцям, які мешкають на окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей. Також він стане у пригоді й вступникам до закладів вищої освіти, які хочуть покращити свою розмовну мову.

Курс з української мови розроблений так, щоб розвивати комунікаційні можливості слухачів та ефективно використовувати українську в різних життєвих ситуаціях. Розробники врахували не лише загальноєвропейські норми з мовної освіти та стандартизовані вимоги до володіння українською як іноземною, а й 6-річний досвід викладання на «Безкоштовних курсах української мови».

За допомогою прогнозованих стандартних ситуацій слухачі зможуть опанувати не лише навички базового спілкування українською, а й розберуться з особливостями вимови українських звуків, заповнять лексичні, граматичні прогалини.

Також автори проєкту запланували серію офлайн-зустрічей для найкращих слухачів курсу. Про них повідомлять додатково.

Курс розробила проєктна команда «Є-мова» та волонтерська ініціатива «Безкоштовні курси української мови» (Громадська організація «Український світ») за підтримки Програми EGAP, що виконується МБО «Фонд Східна Європа» та партнерами, у межах першого національного конкурсу ІТ-проєктів у сфері е-демократії EGAP Challenge.

Share.