Середа, 29 Вересня

На Prometheus розпочався безкоштовний курс англійської мови для початківців

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На освітній платформі Prometheus запустили безкоштовний курс англійської мови для початківців. Заняття розраховані на людей, які вивчають мову з нуля і хочуть опанувати базову граматику, йдеться в описі курсу.

Навчання розпочалось 14 липня, тривалість – три місяці, рекомендовано по 2 уроки на тиждень.

На вас чекають 25 логічно пов’язаних між собою занять, на яких ви навчитесь висловлюватись англійською легко та вправно. Курс викладається українською мовою. Проте ви поринете в англійську атмосферу, поступово продовжуючи ознайомлюватися зі всіма аспектами англійської мови без зайвого поспіху.

Кожне заняття починається з ознайомлення з базовою та актуальною для повсякденного життя лексикою. Без граматичної бази вивчення англійської мови неможливе, тому частина заняття присвячена граматиці, яка подається у форматі відеопояснення.

Не залишать вас тут й без практики — ви зможете закріпити отримані навички за допомогою інтерактивних тренувань. Також автори підібрали цікаві відео англійською до кожної теми уроку, щоб ви попрацювали над сприйняттям мови на слух.

Увагу зосереджено на розумінні окремих фраз, які необхідні для повсякденного спілкування та роботи. В кінці уроку ви знайдете питання та широко вживані вирази для дискусії.

Після завершення курсу ви зможете розповідати про себе, ставити загальні запитання своєму співрозмовнику та складати тексти. Також будете мати можливість спілкуватися на базові теми повсякдення: про родину, погоду, гаджети, мандрівки, свята та традиції тощо.

Сертифікати про знання мови на рівні А1-А2 Elementary отримають всі, хто протягом навчання виконає всі завдання і набере визначену суму балів.

Отже на вас чекають:

  • 25 занять
  • 750 нових слів
  • 200 тренувань
  • 100 відео

Почати навчання можна тут.

Share.