Вівторок, 27 Лютого

На Львівщині відкрили оглядовий майданчик із панорамою на Карпати і меандр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У селі Рибник Східницької громади Львівської області з’явилася нова туристична локація – оглядовий майданчик, з якого відкривається неймовірний краєвид на Карпати, річку Стрий і найдовший пішохідний міст краю. Дивовижне місце для єднання з природою і медитації користується неабиякою популярністю серед відпочивальників, передає Vgorode.Lviv.

Нова локація на туристичній мапі Львівщини офіційно з’явилася у День туризму, 27 вересня 2023 року.

З оглядового майданчика, спорудженого над прірвою, відкривається широка панорама, від якої у перші хвилини просто перехоплює подих.

Гори, вкриті густими і не дуже лісами, каньйони, полонини з “розкиданими” на них сільськими хатами, меандр ріки Стрий, яка розширюючись, утворює невеликий острівець, який своєю чергою, неначе ділить її на дві частини, довгий і дуже хиткий підвісний дерев’яний міст (найдовший у Львівській області і лише для сміливців!), і знову безкрайні гори – на це можна дивитися довго, щоразу вихоплюючи очима якісь нові цікаві деталі.

Як розповів селищний голова Східниці Іван Піляк, оглядовий майданчик у Рибнику – це не просто нова атракція для громади, це місце, яке об’єднує людей з природою та дарує їм можливість стати частиною неймовірної краси гірського ландшафту.

“Тут кожен може знайти спокій та гармонію, навіть у світі, де напруженість і війна залишають свій слід”, – впевнений Іван Піляк.

Як доїхати: Зі Львова до нового оглядового майданчика у Рибнику Львова можна доїхати через Пустомити, Меденичі, Трускавець і Східницю, рухаючись у напрямку Турки (через Новий Кропивник).  Атракція розташована ліворуч від траси (неподалік цвинтаря), до неї веде грунтова дорога. Також можна їхати зі Львова трасою Київ-Чоп і повернути в Верхньоому Синьовидному на Східницю. В оздоровниці слід повернути на Турку. Залишаємо посилання на Google карти.