Міні-зоопарк в Яремче і чим ще це місто цікаве

Плануючи літню поїздку необхідно зважити всі за і проти, адже саме це дасть Вам заряд бадьорості та енергії на весь наступний рік. Як правило, відпустка буває раз, максимум два рази на рік, тому хочеться, щоб вона пройшла ідеально. Чому б не провести відпочинок в Карпатах з дітьми?

Де знаходиться місто Яремче?

Яремче – досить невелике місто, розташовується в Івано-Франківській області. Площа 114 км², а населення до 10 тисяч осіб. Але це не заважає йому бути дуже красивим і затишним місцем для десятків тисяч туристів.

Перебуваючи там, можна відчути всю історію і культуру українського народу. На території міста безліч старовинних храмів Божих:

  • Церква Успіння Пресвятої Богородиці.
  • Церква св. Іоанна Милостивого.
  • Церква св. пророка Іллі.
  • Церква св. Петра.
  • Церква св. Павла.

І кілька монастирів. Деякі церкви були побудовані ще в XVII столітті.

Як познайомити дітей з милими звірятами?

У місті розташовується міні-зоопарк. Він знаходиться вздовж дороги, що піднімається вгору. Зоопарк умовно розділений на дві частини:

  • Клітки для птахів.
  • Вольєрне господарство з тваринами.

Практично впритул Ви зможете розглянути хижих птахів. Можна з упевненістю сказати, що від такого видовища діти будуть просто в захваті. На відстані витягнутої руки можна спостерігати за карпатським орлом, оленями і дикими кабанами. Тварин можна годувати, що формує тісний контакт між Вами. В цілому, відвідування такого зоопарку займе приблизно годину, але враження залишаться на все життя.

У зоопарк не потрібно добиратися окремо, адже поруч з ним знаходиться музей «Карпати в мініатюрі» і водоспад Дівочі сльози.

Де зупинитися на відпочинок?

Зняти будинок в Карпатах можна на території готелю «Вершина». Крім комфортних умов, тут розташований власний ресторан, зі смачною українською кухнею, домашніми консерваціями і доступними цінами.

На території готелю розташовується басейн і лазня. Можна провести відпочинок без екскурсій, просто загоряючи біля басейну, поки Ваш чоловік або дружина будуть в лазні, а діти на дитячому майданчику.
Навколо готелю незабутні краєвиди. Будиночки розташовуються в горах, на висоті близько 800 метрів. Повітря здається чистішим, а клімат менш спекотним.

Для тих, хто планує поїздку взимку, є кілька приємних бонусів. Наприклад, підйомник від готелю. Не тільки корисна річ, але і можливість оцінити красивий пейзаж.

У цьому готелі Ви повністю поринете в побут українського народу. Ви можете оформити номер з піччю, каміном або зняти апартаменти для великої компанії. В наявності номера на будь-яку кількість місць, а для великих компаній є котеджі.